Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, utasítottatok már vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, utasítottatok már vissza valakit olyankor is, amikor szinglik voltatok? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 12:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sok mindenkit.

1. Nem akartam osszejonni senkivel, mert nem voltam meg tul az elozo kapcsolatomon. Ez parszor megtortent.

2. Es nagyon sok mindenkit azert, mert egyszeruen nem tetszett. Miert kene bárkivel osszejonni, csak azert, mert szingli vagy??

3. Volt egy olyan eset, ahol tetszett a pasi, de ugy erezte, h meg nincs tul az exén, és nem akartam áthidaló kapcsolat lenni számára.

2019. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!