Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján 100% hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján 100% hogy nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

A napokban bejelöltem egy lányt, akit látásból ismerek, és nagyon tetszik. Majd néhány nappal később feltöltöttem magamról egy egész tűrhető képet. Sok lány reagált rá, (közöttük volt az anyukája is) de ő nem.

Ha még csak annyit sem tett, hogy like-olja akkor fölösleges volna kezdeményeznem, ugye?



2019. jún. 17. 09:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit vagy eltévedve. Az ismerkedésnek még a XXI. században sem az a módja, hogy "bejelölöm a csajt, aztán visszalájkol, aztán megd...gom és járunk".
2019. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem lájkoltam egyet sem, mivel nem töltött fel azóta, csak úgy nekiállni meg nem fogok a régebbi képeit.
2019. jún. 17. 10:27
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az élet amúgy nem a facebookon zajlik ám ;)

És ha mondjuk tetszel neki, de épp nem a mobilján lógott mikor feltöltötted a képet és azóta sem jött fel neki a hírfolyamban?

komolyan, nem lájkolt egy képet ezért be sem próbálkozol nála? Helyes, nem is érdemled meg hogy csajod legyen.. Úgysem tudnál vele mit kezdeni élőben.

2019. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába tagadja bárki is, minden lány like-olni szokta annak a képét, aki tetszik neki..."


Ez az állítás téves.

Én nem akarlak bántani, de azért gondold már el, millió oka lehet annak, ha nem like-olja valaki a fotódat, nem tudsz ebből semmilyen konklúziót levonni. Lehet, hogy nem látta. Lehet, hogy tényleg nem tetszel neki. Lehet, hogy ez elvi kérdés, és csak valóban fontos dolgokat like-ol (pl. a nézeteinek megfelelő, vagy társadalmilag hasznos dolgokat). Lehet, hogy csak félénk, és nem nyom rá mások fotóira, stb...


"Tennék érte, persze, csak ha tudnám, hogy van értelme."


Ezt a hozzáállást a magad érdekében felejtsd el! Előre soha, semmiről sem fogod tudni, hogy van-e értelme. Ha valamiért harcolsz (akár lányért, akár fiúért, akár tanulmányi eredményekért, akár munkahelyért, stb.) annak mindig utólag lesz meg az eredménye. Ha csak olyanba mersz belevágni, amiben biztos vagy, hogy sikerrel zárul, akkor soha, semmit nem fogsz tudni elkezdeni. Inkább fordítsd meg a kérdést: mi értelme nem megpróbálni ismerkedni a lánnyal?

2019. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Lehetséges az is, hogy nem jött fel neki és nem látta, de erre elég kevés az esély. Viszont örülök, hogy szerintetek több oka is lehet, és nem csak az, hogy nem jövök be neki startból.

Egyébként a tanulmányok, munkahely és más kitűzött célok szerintem csakis rajtam múlnak, a siker nem függ máson csak rajtam. Vagyis a tanulmányokért, sport eredményekért is magammal küzdök elsősorban. Ha tudom, hogy képes vagyok rá akkor fektetek bele időt és energiát, mert tudom, hogy egy diploma vagy egy érem nem fog visszautasítani annak ellenére is, hogy én megpróbáltam. Viszont egy lány az egy másik ember, van akiért tehetek bármit akkor sem fogom érdekelni, és ez jól is van így, csak őket nem akarom kifogni.

2019. jún. 17. 11:11
 16/16 anonim ***** válasza:
Nőként elmondanám, hogy SOHA nem lájkoltam nekem tetsző, de alapvetően idegen férfiak képeit. Csak azoknak a képeit lájkolom, akik alapból, a valóságban is ismerőseim, és ha férfi az illető, akkor profilképet nem nagyon, inkább megosztást vagy családi fotót. Idegennél semmit. Attól,hogy bejelölt még idegen. Csak szólok.
2019. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!