Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy vidéki férfi labdába se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vidéki férfi labdába se rúghat egy Pesti nőnél?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 22:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Akkor minek neked pesti nő, ha videkenakarsz élni?
2019. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
A pesti nők 75%-a is csak vidékről felköltözött falusi jány. Azért ne essél már annyira hasra előttük, mert a sztárbaxban megittak egy kávét.
2019. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

TE, 1000%, hogy nem!


FÉRFI, na az igen.

2019. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is csak felszármazott vidéki jány vagyok, de nem kezdek olyannal, aki szédül a betonon ("nem költöznék Pestre").
2019. jún. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én vidéken született és 33 évet vidéken leélt nő vagyok,mégis labdába rúgtam egy pesti (kis p-vel,mert melléknévvé vált az -i képzős forma miatt) ,sőt a pesti lányokat leköröztem. Az,hogy vidéki vagy ,nem jelenti azt,hogy alsóbbrendű lennél egy nagyvárosival szemben. Az már más téma,hogy nem költöznél ide. Szerintem a lány sem költözne vidékre. Én imádtam a kisvárost,ahol éltem,nyugalom,csend,de megszoktam azt,hogy itt minden van,sőt minden viszonylag közel,könnyen megközelíthető helyen. Gyanítom a lány ezt nem cserélné le.
2019. jún. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

11 éve Pesten élő vidéki nő vagyok.Legfeljebb a mentalitásomból lehet megmondani, hogy vidéki vagyok, le is vágja rögtön a többi vidéki is, és ez így van jól, egymással barátkozunk.Nálam pl előny egy vidéki srác, de csak, ha Pestre költözik, mert én kizárt, hogy elmegyek Pestről.

Ha intelligens vagy, és idővel felveszed a fordulatot, szerintem normálisaknál simàn van esèlyed.Aki pedig pestikènt eleve többre tartja magàt a vidékieknèl (teljesen indokolatlanul), az nem is kell neked.

2019. jún. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem. A pestiek lenézik a vidékieket, a nők különösen. Plusz egy pesti nőnél Pesten is rendszeresen próbálkoznak, így minek állna szóba olyannal, aki még messze is lakik?
2019. jún. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nyugi, a pesti férfiak is ugyanolyan arányban nézik le a vidéki nőket.

Azt pedig senkinek nem lehet felhánytorgatni, hogy olyan társat szeretne, akivel egy városban él.

Én pl sosem mennék bele távkapcsolatba.

2019. jún. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!