Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt, hogy olyan könnyű kapcsolatot kialakítani egy nővel és elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 11:45
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
43%

20:

Miből gondolod?

ezek a konkrét ismerőseim tulajdonságai.

Éppen beszélgetek valakivel, aki segíteni akar nekem abban, hogyan tudok összejönni az ideáljaimmal.

Ő kérdezte, milyen fiúk tetszenek, ezért írtam le, hogy erre tudjon kulcsmondatokat adni.

Sose volt problémám azzal, hogy találjak megfelelő embert, akibe beleszeretek.

2019. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
39%
20: De ha már be akarsz húzni egy bizonyítási játszmába, tegnap és holnapután is van egy konzultációm egy csontkovács-arolómester-szellemgyógyásszal, aki matektanár az ELTÉ-n. Épp most tolta arrébb a hétfői találkozási időpontunkat, mert doktori védésen kell vizsgáztatnia váratlanul. Biztos nem üti meg az általad intelligenciának tartott szintet, ha valaki egyetemi matektanár, és doktori védésen vizsgáztat, másra nem tudok gondolni.
2019. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
39%

... ja, és számmisztikus és asztrológus és kaballista is.

És akkor még csak felületesen ismerem.

Azt pl. nem tudom, hogy polihisztor-e, de nem az esetem meg nem is hetero.:) Csak annyit akarok mondani, hogy százával ismerek olyan embereket, akik szerinted nem is léteznek.

Na. Bizonyítási játszma OFF.

2019. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
33%

Általánosságban beszélek. Hülyék/elmebetegek/agymosottak/csalók sajnos minden területeb vannak.


Szerencsére azonban statisztikailag bizonyított tény, hogy az áltudomány-ezó hívőség jelentős mértékben alacsonyabb az értelmes emberek között.


...

Viszont ez nem tartozik témához. Senkit nem érdekel itt a spiri agymenés, ráadásul nőnemű vagy, így a véleményed sem releváns, mert férfiakról van szó.


Különben is, nőként nevetségesen egyszerű partnert találni, szóval a kérdés abszolút nem neked szólt.

2019. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
8%

Annyival még pontosítanám, hogy álomlista alapján nőként is nehéz kapcsolatot találni. Viszont egy átlagos/dilis nőként kb egy nagyságrenddel több randilehetőséget van, mint egy átlagos pasinak. Elég csak felmenni egy Tinderre mondjuk. Ismerek én is pár teljesen "basic" egyetemista lánykát, és ne tudd meg mennyi randiajánlatot kapnak hetente. Egyszerűen csak lépni kéne és kicsit kezdeményezni.


Bárki elnézi neked a spiri zakkantságot hidd el. 😃 még ha plus size is vagy.

2019. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

25: Nem vágod.

Nekem megvan a konkrét személy, akivel össze akarok jönni, csak fogalmam sincsen, hogyan kell összejönni valakivel.

Nem is szokott sikerülni.

2019. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Ne áruld el neki, hogy bolond vagy :D írj rá FB-n valami kevésbé nyomulós dologgal. Kicsit környékezd meg. Pillogj előtte.


Férfiként én nekem ha túl konkrét volt egy lány kezdeményezése, azt nem vettem jó néven. Vagyis úgy éreztem elveszi a vadászösztönt és rám ne nyomuljon ilyen konkrétan senki,mert azzal "biztos valami gond van." - mivel a (jó) nőkért küzdeni kell és viaskodni a rivális alfahímekkel :D dióhéjben ennyi.


Viszont amikor valami átlagos dologgal írt, egyetemi, munkahelyi vagy művészeti téma... tehát nem az a tipikus nyomulás, hanem árnyaltabb dolog. Az már felkeltette az érdeklődésemet.


Ismerem az ilyen elvarázsolt hosszúhajú altersálas hippi professzor létformákat, akikről beszélsz.. gimiben tán én is ilyen voltam, az ezot kivéve 😃.


Csak óvatosan kell közeledni, mert hajlamosan megijedni a taloraesett, domináns nőstényektől 😃 good luck

2019. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

27: Na, akkor elmondom, hogy csak úgy sikerült eddig, ha határozott voltam, és rögtön a kapcsolatot kezdeményeztem.:)

Ez az ilyen elflörtölgetés évtizedekig elhúzódik az én életemben, de sose lett belőle kapcsolat.

Pedig én is úgy gondolom, ahogy leírtad, hogy flörtölgetek, barátkozom, és akkor a fiú fog kezdeményezni. Csak nem szoktak. Barátkozni szoktak akarni ettől.

Te ilyenre szoktál kezdeményezni?

Pontosan hogyan?

2019. jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Végülis amit leírtál az jogos. Mondjuk sajnos nem ismerem a másik oldalt.


Az ilyen barátságokból nem lett semmi, mert megtartottam a határvonalat, és nem mentem el konkrétan randizni velük. Ha valamilyen oknál fogva "elcsaltak" mégis, abból sem lett semmi. Ilyenből volt jópár eset, még szűz koromban is. Konkrétan áthívott magához egy kalandra, hogy defloráljon :D... de én nem akartam kihasználni / meg másba voltam szerelmes. Mondjuk ez öreg hiba volt az fix.


Egy esetben lett valami egy két éves barátkozásból, de a végén én koppantam hatalmasat, mert belészerettem... ő pedig ráébredt, hogy kapcsolatban minden más, mint csak társaságban barátkozni. Azóta nem hiszek ezekben a férfi-nő barátság dolgokban. Vagy kapcsolat, vagy cimbiség max.


Nehéz kérdés, ez tény.


Amit javasolni tudok az mégis az, hogy azért ismerd meg előtte, viszont ne húzd sokáig. Ha nem jön el konkrétan találkozni, akkor 90% hogy semmi sem lesz belőle, csak a kis lelkeden fog taposni évekig, majd egy hirtelen szerelem elszakítja még a barátságot is.


Ne túl konkrétan, és ne túl sokáig. Ha viszonozza az úgy is szinte azonnal kiderül és eldől. 10 évente jön talán egy kivétel.

2019. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
29: És ennek ellenére állítod, hogy nevetségesen könnyű?
2019. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!