Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt, hogy olyan könnyű kapcsolatot kialakítani egy nővel és elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 11:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

#10: Emberfüggő. Nincs fix szöveg, hanem inkább típusok vannak.

Milyen az a pasi, aki bejön? Te milyen vagy?

2019. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
39%

Fiú: Polihisztor, hosszú hajú, nagyon okos, művelt, kicsit zizzent, mélyen érző, rocker, nem magas, nem testes, szabadúszó, nem szervilis, nincs tartósan állásban, nem konformista.

Én: ugyanez.

2019. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
39%

... + spirituális világnézet, hívő, érezhetően előző életes emlékek, magas spiri szint.

Sokszínűség.

Mindkettőnkre.

2019. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
39%
... + szeretetet, szerelmet a testiségben éli meg, a kapcsolat 70%-a szerelmeskedés, sok a testi kontaktus, cirógatás.
2019. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
39%

+ becsületes, igaz ember. Egészséges erkölcsű, felvállalja a konfrontációt a gazemberekkel szemben akkor is, ha ez számára rövid távon súlyos veszteséggel jár, ellentmond, amikor aljassággal találkozik és másokat is megvéd tőle.

Eddig minden rám is igaz, amit írtam.

2019. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
60%
Wow... Őszintén szólva ez inkább tűnik nekem egy összedobált listának, mint reális embernek. Szerintem elfogultan és elvarázsoltan látod az embert.
2019. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
39%
... "N. Jézus elkövető, egyebekben úgy néz ki, mint egy rendszergazda." "alternatív köcsög".:) Ezt csak viccből fűztem hozzá, ha megvan, hogy honnan, nekem nem jön be a szakáll, csak a jellem stimmel.
2019. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
50%

#17, Nálam kapásból ki lennél lőve a spirituális baromság miatt.


Tudod aki polihisztor meg művelt, nagyon okos annál négyzetesen csökken az ezo-spiri-karma agymenés, intelligencia függvényében.

2019. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
39%

18: Csak olyanok érdekelnek, akiket leírtam. Ha te nem tartozol közéjük, nincs dolgot azzal, hogy én milyen vagyok és bejönnék-e neked, mert eleve nem osztottam neked lapot.

(Az azért durva lenne, ha te magad hívő, spirituális világnézetű lennél és azért nem jön be valaki, mert a tieddel egyező a világképe.)

2019. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
48%

Csak azt mondom, kedvesem... hogy ilyet nem találsz, mert kizáró kapcsolatban van az intelligencia és spirituális f..szság :D


A listád alapján én leszbikus lennék a helyedben.

2019. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!