Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, de családom van?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom aki mindig mellettem volt/van mindenben. Olyan valaki Ő nekem mint egy lelkitárs. Más országban élünk már ezért nem találkoztunk már egy éve. 7 évvel ezelőtt egy suliba jartunk, de amikor még nem is ismertük egymást nekem tetszett egyik barátnőm pedig elmondta neki és utána beszéltük meg hogy legyünk barátok. Azóta vagyunk legjobb barátok. Mostmar nekem férjem és gyerekem van de a napokban feljött bennem egy érzés, hogy szeretem és hiányzik, mintha szerelmes lennék. Nem tudom hova tenni ezt az érzést, eddig ilyen nem volt. Mi lehet ez?
2019. jún. 25. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan mi... te nők díszpéldánya...
2019. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez a klasszikus "jó dolgodban nem tudsz mit keudeni magaddal. Nincs dráma, akkor csinálsz"- szindróma.
2019. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi lehet ez? Fellángolás. Semmi több. Az mondjuk durva, hogy olyannal barátkozol, aki amúgy tetszik neked, azaz más szemmel nézel rá. Az én barátaimnak nincs neme, nem férfit/nőt/dugópajtit látok bennük, hanem az embert és a barátot.


A barátkozást hanyagold az ellenkező neműekkel, de ha nagyon nem tudod, hogy hányadán állsz az ún. barátodddal, akkor kérd ki a hozzád legközelebb álló személy, azaz a férjed tanácsát! Majd ő megmondja, hogy mi lehet ez!

2019. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mi lehet ez mert eddig ilyen nem volt. Mármint akkor 7 éve tetszett de azóta sosem tekintettem rá másképp. El is felejtettem hogy tetszett. Most jött csak ez az érzés.
2019. jún. 25. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha most jött fel ez az érzés benned 7 év után, annak biztosan megvan az oka. Lehet kicsit ellaposodott most a házasságod, kavard fel az állóvizet, de jó értelemben. Remélem férjed még mindig oda van érted, meg fontos vagy neki, kedvedben jár.

Ez a barátod meg, lehet túl sok fotót láttál róla facen, túl sokat beszélgettetek személyes, laza hangvételben, ilyesmi. Lehet amúgy, sőt valószínű, hogy barátodnak egyaltalán nem jössz be, mint nő. Ez nem ábrándít ki?

2019. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!