Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem töketlenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem töketlenek?

Figyelt kérdés

Csak szerintem töketlenek a mai férfiak?

Hetekig írkálnak messengeren, aztán amikor találkozni kellene, írom hogy ráérek, ő is, és elkezd bénázni.. Nincs ötlete, nyögvenyelős már eleve az hogy kitalálja hova menjünk vagy ki se tudja találni...

Már nincs az, hogy eljön értem, beülök az autóba és tud egy jó helyet mondjuk meginni valamit és megyünk.


Vagy én fogok ki ilyeneket?


2019. jún. 28. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Vidd el te! Ha rájuk vársz akkor nem fog történni semmi sem.
2019. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak azok között van sok töketlen, akik a messengeren próbálnak ismerkedni. Keres olyat, aki személyesen ismerkedik.
2019. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%

Esetleg együtt is kitalálhatjátok, hogy hova mentek. Végtére ha összejön a dolog úgyis együtt kell majd működnötök.

Egyébként úgy veszem ki a szavadból, hogy te úgy gondolsz magadra, mint akit ki kell érdemelni, és ha minden klappol: van kocsi, van ötlet hogy hova menjetek, érted jön, akkor abból még lehet is valami.

Persze valamilyen szinten ez a pasi feladata, de ne várd már el hogy mindent a segged alá toljon.

2019. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván te fogod ki őket... én pont fordítva vagyok facen nem szeretek beszélgetni jobb élőben... mert facen sok ak nagy az arca de amikor eloben van akkor meg bele pirulnak a tokniujukba mint a kislányok....
2019. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

De kár hogy nekem lehetőség sincs arra hogy nővel lehessek, akinek meg lenne az ratyi.... Max csak a mosolyig jutok el és hiába tetszem a nőknek, nem vevők rám.

Keresgélj intelligens körben, talán ők komolyak.

2019. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Jaaaaa, én kérek elnézést hogy jól esne és igen is elvárt dolog számomra, hogy a férfi udvaroljon és igyekezzen.

Nem kell a seggem alá tenni semmit, de aki egy randit nem tud összehozni, az szerintem töketlen.

2019. jún. 28. 19:25
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Mondjunk én a második randin a baratnomnek én főztem 3 fogasos vacsorát (leves, főétel, deszert) + bor és palinka...
2019. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Na ez meg a masik udvarolni sem tudnak sokan mar a mai világban...
2019. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

A tökös fickóknak már mind van barátnője. Vagy a másik kategória, aki csak dugni akar, azért hajt. Próbálj esélyt adni olyanoknak is, akik bénáznak egy kicsit, hátha megemberelik magukat. Nem kell egyből leírni mindenkit, aki nem jön eléd kocsival...

30/nő

2019. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Mi közösen beszéltük meg, hogy hol találkozzunk hová menjünk, nem mindig jók a meglepetések, főleg amíg nem ismerjük meg a másikat.


És őszintén szólván, nekem tartásom is van afelöl, hogy egy úgymond még idegen akivel nem találkoztam, annak beüljek az autójába és elmenjünk valahová, az már nem olyan randi, ott már az autóban eldől minden és lehet, hogy az a rövid út is elég kínos míg oda nem érünk....


Mi konkrétan megbeszéltük, hogy mikor hová menjünk, hol találkozzunk, nekem is és neki is volt autója.


27 évesek voltunk, nem gyerekek, nem vártunk arra, hogy ki mikor ír, vagy mit ír, meg ilyen gyerekes hülyeségek, hogy kinek kell kinek nem.


Majd az első találkozás után minden eldől addig semmi sem biztos.

2019. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!