Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem töketlenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem töketlenek?

Figyelt kérdés

Csak szerintem töketlenek a mai férfiak?

Hetekig írkálnak messengeren, aztán amikor találkozni kellene, írom hogy ráérek, ő is, és elkezd bénázni.. Nincs ötlete, nyögvenyelős már eleve az hogy kitalálja hova menjünk vagy ki se tudja találni...

Már nincs az, hogy eljön értem, beülök az autóba és tud egy jó helyet mondjuk meginni valamit és megyünk.


Vagy én fogok ki ilyeneket?


2019. jún. 28. 19:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kiragadtátok a lényegét az autóval.. 🤣🤣🤣
2019. jún. 28. 19:33
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Te írtad a példát, hogy mit vársz el. Az egyik válaszadó jól írta. Találjátok ki együtt, hogy mi legyen a találkozón.

Vagy ha ennyire jól tudod, akkor írd meg nekik kerek-perec, hogy jöjjön érted, találja ki mit csináltok, stb. Valóban, egy bizonyos életkor után már a hercegek fognak jönni, csak azért mert te csettintettél.

2019. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező! Igyekezzen????

Na erről beszélek! Miért kéne igyekezni?

Te mit teszel bele ebbe a sztoriba?

Azon kívül, hogy elvárásokat állítasz elé.

Vagy örüljön, hogy esélyt kapott ennél a "földreszállt angyalnál"??

2019. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%

Csak szerinted töketlenek, mert ez általánosítás.

Az biztos, hogy te ilyeneket fogsz ki, de ennek lehet hogy van valami oka, semmi sem véletlen. Ha nem akarja kitalálni, akkor nem lehet, hogy azért, mert kíváncsi a te igényedre? Esetleg megemlíthetnéd, hogy hova akarsz menni, van-e valami látnivaló, amit megnéznél. Ha megmondod nekik, hogy mit csináljanak, az a baj hogy miért nem maguktól, ha meg nem tetszik a program, akkor az a baj, hogy miatta van...azért kitartást, akad kivétel, csak rá kell jönni, hogy hol és tudni kell kezelni a helyzeteket. :)

2019. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%

"Kérdező! Igyekezzen????


Na erről beszélek! Miért kéne igyekezni?"


Miért? Mert ti rinyáltok folyton, hogy nincsenek nők, egy nőre jut 15 pasi. Akkor azzal a nővel, akivel összejöhetne valami, légyszi próbáljatok már előzékenyen viselkedni. Ha már az elején hülyék/töketlenek/gyökerek vagytok, akkor ne csodálkozzatok, hogy nincs folytatás.

2019. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy gondolom, hogy mindkét félnek azonos esélyekkel kellene indulnia, és nem abból kéne kiindulni, hogy több a férfi mint a nő, és erre alapozni a férfi-nő viszonyulást. (Mellesleg ne adj semmit ilyet a számba, nem rinyaltam soha e miatt)
2019. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%

Na jó, a válaszom nem csak a kérdezőnek szól, hanem annak a válaszolónak, amelyik belekötött a kérdezőbe!

Igenis töketlenség, igenis igyekezzen, különben elszalaszt. A legtöbb férfinak ez nem okoz gondot, szegény kérdező most ilyenekkel akadt össze...

Friss kapcsolatom van, munkában ismertem meg, udvarolt ezerrel... Írt minden nap, felkeresett melóban amikor csak láthatott, elhívott randizni, elhívott magához, hozott viragot, csokit... Küzdött értem, mert belém szeretett, és nem akart elszalasztani, nem várt a csodára, hanem meghódított szépen. Hála égnek, hogy így tett. Nagyon örülök kettőnknek. Ez a normális, a férfi vágyik a nőre, és akkor nem szerencsétlenkedik, hanem megteszi a szükséges lépeseket. Engem mikor hívott randira, mindig volt kész ötlete, de nyitott volt a módosításra, mármint nem megszabta, hogy na ez meg ez, csak mindig volt felvetése. Ha nem volt ötlete azonnal, akkor felvetettem én valamit, de akkor a randira hívást követő 10 percben már el is dőlt a program, ha nem igy lett volna, kitalált volna valamit még időben.

2019. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

" (Mellesleg ne adj semmit ilyet a számba, nem rinyaltam soha e miatt)"


Lehet, hogy te pont nem, de a gyk-s pasik 90%-a ezen nyavajog. Odáig még nem jutottak el, hogy nekünk, nőknek nem feltétlenül lételemünk, hogy legyen valakink. A pasik mániája, hogy egy nőre jut 15 pasi. Igen, mondjuk egy nőt 15 pasi meg akarnak szexiálni, ez oké. De mi másképpen szűrünk. Mi nem erre akarunk felszedni valaki random pasit. És ha ezt lemínuszoljuk a dologból, hogy hányan akarnának egy nőt megdugni, akkor tényleg marad az, aki normális férfi, és aki azért tényleg tegye már oda magát, ha lehetséges. Ha velem azt éreztetné, hogy ugyan már, ő minek strapálja magát egy kicsit is egy kapcsolat kezdetén, akkor én lemondanék róla, mert ismétlem, ANNYIRA nem kell nekem.

2019. jún. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!