Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden informatikus férj ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden informatikus férj ilyen?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk egy pár, akkoriban kezte el az egyetemet, majd volt egy olyan munkahelye, ami nem jelentett neki kihívást. Majd váltott, a mostani munkahelyèt szereti mert itt tud fejlődni, de minden dèlután amikor munka után hazaèrünk, mèg előveszi a laptopot ès dolgozik vagy utánanèz valaminek. Többször mondtam neki h nem lesz ez így jó, de max egy napig tartott a "csoda".

Régebben hètvégén is segített főzni, takarítani, mostanában inkább a gép előtt ül.

Ha nem otthon vagyunk hètvègèn hanem kiránulunk vagy meglátogatjuk a szülőket, viszonylag normàlisan viselkedik.

Mit tudok tenni annak az érdekében hogy ne a munka legyen neki az első?

Lehet, hogy megunt vagy ez tök normàlis dolog egy rendszermèrnöknèl?


28/N



2019. júl. 3. 11:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
24%

Gáz. Az együtt töltött minőségi idő rovására ül a gép előtt. Ha már most így van, mi lesz 10 év múlva?

Beszéld meg vele mindenképp.

32/N

2019. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%

#20

Lehet rossz helyen mozgunk, de én meg nem nagyon tudok olyan melót, ahol dolgozom 8 órát (normális időben mondjuk 8-16 óra között) és jól meg is fizetik.

Én nagyobb problémának látom mikor az emberek úgy vállalnak gyereket, hogy szinte a minimálbérérét güriznek. Mondhatjuk, hogy a pénz nem számít, de ezt majd magyarázd a kamasz gyerekednek, hogy miért nem tudod neki azokat az élményeket nyújtani, amit más család simán megad neki.

Egyébként a legtöbb informatikus feleség megteheti, hogy olyan munkát választ, ahol nem estig gürizik, tehát marad idő a gyerekre (pl. én is 8-16 között dolgozom 10 perc sétára a lakásunktól, csak épp jóval kevesebbet keresek, de szeretem a munkám).

Az informatikus férjem is itthon van legkésőbb fél 6 körül, tehát Ő is tudna foglalkozni egy gyerekkel mielőtt este leül újra a gép elé. Nem úgy kell elképzelni az otthonról dolgozást, hogy még be se lép az ajtón, de már nyomja be a gépet. Ő pl. nem tv-t néz este, hanem pár órát tanul, dolgozik.

Tényleg egy ilyen élet mellett kizárt a család? Szerintem sokkal ideálisabb mint azoknál akik mondjuk váltott műszakban dolgoznak a gyerek miatt.

Tehát szerintem, ha akarnánk simán vállalhatnánk gyereket, mert minden adott, csak mi nem a gyerekekben látjuk a boldogságot.

2019. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
20# ne forgasd ki a szavaimat.. Azt írtam a pénz nem minden, nem azt, hogy nem számít... Nem mindegy! Én az itt leírtakra reagáltam, mi szerint pl. apa és anya is több órát dolgoznak otthon. Ami mellett nem ideális gyereket vállalni szerintem! Természetesen minimálbérre sem, viszont nem értem, hogy jön ez ide. Azért ne menjünk el abba az irányba, hogy jobb mint egy alkoholista szülő stb..Persze, mindig van rosszabb.. Az én férjem is informatikus mellesleg. Van hogy otthon is dolgoznia kel, de nem órákat és nem minden egyes nap. Jól keres, de nem annyit, hogy nekem ne kelljen dolgoznom. De számomra nem érné meg az, hogy kétszer ennyit keressen, cserébe hogy minden apró cseprő háztartási és gyereknevelési probléma egyedül az én dolgom legyen. Az hogy egész nyárra befizethetnénk a gyereket táborba, csak épp az apja nem ér rá vele soha foglalkozni, nekem nem kéne köszönöm. És még egyszer mondom nem kell kiforgatni, nem azt mondtam hogy informatikus férj mellett nem lehet gyereket vállalni! De ha az értő olvasás nem megy egyeseknek, akkor kár a gőzért.
2019. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Természetesen a 22. Esnek szántam.
2019. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!