Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után mikor mondhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mikor mondhatom meg neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány akivel többször találkoztam eljártunk strandra, moziba. Minden nap beszéltünk facen egészen tegnapig ugyanis ez idő alatt volt pasija 2 éves kapcsolat a srác dobta mert már nem szereti.

Teljesen össze tört probalnék beszélgetni vele de válaszolni se akkor ha sikerül neki 1 nap után anyit mond ne haragudjak senkihez nincs kedve.


Mikor beszélgetünk nem teljesen úgy beszélt róla mint ha annyira szeretné.

Velem viszont nem úgy beszélt mint ha csak barát lennék.

Időközben teljesen bele szerettem.


A kérdés az lenne mikor mondhatom meg neki így szakítás után?

Meg hogyan tudnék vele újra beszélgetni egyszerűen nem tudom mit mondhatnék neki...


Válaszokat elore is köszönöm!



2019. júl. 8. 10:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács.....

Ha igazán fair akarsz lenni a nővel, akkor odaállsz elé és elmondod mennyire tetszik neked és amíg kapcsolatba volt tiszteletbe tartottad a döntését. Nem rontasz ajtóstul házba, csak elmondod mennyire szeretnéd jobban megismerni.

Ez egy megnyilatkozás részedről, valószínűleg nem fog a nyakadba ugrani, de ha tényleg nem vagy közömbös a számára akkor el fog gondolkozni azon mire vagy kire is van szüksége.

Simán lehet hogy hetekig vagy hónapokig nem fog jelentkezni, ha közben összejön mással, akkor felejtsd el messziről, mert annyira sem méltat hogy közölje veled a döntését.

Annak semmi értelmét nem látom, hogy nekiálljál győzködni, egy felnőtt nő legyen már tisztában azzal mit akar és ne csapongjon.

Még valami, ha jelentkezik és elmentek randizni, akkor érdemes figyelni a reakcióit, vannak hangulatingadozásai, elmélázgat beszélgetés közben. Nekem volt ilyen barátnőm és amikor 1 hét alatt negyedszer hozta szóba az exét akkor már tudtam, hogy vége. Nem szabad hagyni, hogy pótlékként tekintsed rád, mert akkor esélyed sem lesz a jövőben.

2019. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!