Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mégis miért történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mégis miért történik velem újra és újra? Mi ennek az értelme?

Figyelt kérdés

Az összes levelezésem ugyanúgy zajlik. Próbálkozom mindig jól fogalmazni (ahogy élőben is teszem), sok témát érinteni, azonosan mesélni magamról és érdeklődni, kis humort belevinni...


És a vége mégis az, hogy a másik fél vagy nem reagál sokat, vagy semmit, vagy össze-vissza, a témák nem lineárisak, a legtöbb téma abbamarad, mert csak, magukról úgyse mondanak semmit, de az enyémre se reagálnak... Ez így miért van?


Más személyek meg tőmondatokban és primitív stílusban is sokkal több levelezőpartnert találnak, barátokat, ismerősöket, haverokat, kapcsolatokat...


Miért? Miért van ez így? Mit rontok el? Tényleg igyekszem a legjobbamat adni fogalmazás és témakifejtés terén, mégis ez a vége mindig. Fel kellene vennem egy primitív "ha ja xd" stílust? Nekem ez nem megy.



#utálom már #mert mindig #ez történik
2019. júl. 10. 21:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pl. valamilyen kulturális rendezvény...
2019. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11


Például? Én nem nagyon járok ilyen helyekre, mert általában jómódú emberek látogatják az ilyeneket, én pedig szegényként, nem biztos, hogy jól érezném magam ott. Bár egy próbát megérne, ha tudnék akár csak egyről is.

2019. júl. 10. 22:16
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért mindent nem oldhatunk meg helyetted...
2019. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13


Csodálatos. Tehát vehetjük úgy, hogy a korábbi válasz, csupán olcsó, üres vigasz volt. Nem gond ez, csak... nem kellemes.

2019. júl. 10. 22:22
 15/17 anonim ***** válasza:

Amit tehetsz:

- Máshogy kommunikálsz neten.

- Javítasz a külsődön, hogy háttérbe csússzon a kommunikáció.

- Elmész bizonyos helyekre élőben ismerkedni. Most erre mondhatunk helyeket, de fogalmunk sincs, hogy mi érdekel. Menj mondjuk könyvtárba.

2019. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#15


Könyvtárba amúgy is járok, mert szeretek olvasni, pénzem viszont nincs ennyi könyvet venni. De a könyvtár általában teljesen üres, sajnos.

2019. júl. 10. 22:26
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hol laksz, de nagyobb városokban azért szokott lenni elég sok ember. Próbálj a közeli nagyvárosban menni a legnépszerűbbe.
2019. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!