Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves nők! Elvjárátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Elvjárátok hogy a leendő pasikátoknak legyen saját lakása meg jó autója? Nektek van?

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 22:06
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
42%

Már bocs, de a pasikámnak minimum 3 lakása legyen; egy nekem, egy nekem, és egy a cicámnak, Cuncimókusnak.

Es persze hogy legyen JÓ autója... Rosszal nem tudunk elmenni sehova. 🙃🤡

2019. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

#10

Lakást örököltem, kocsit vettem. Nem a legújabb Lexust, hanem az ízlésemhez illő retro autót.

A lakásból pár éven belül pedig költözni fogok, mert a városból is költözök majd, így az öcsém beköltözhet majd.

2019. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
77%

Nem azt írtam, hogy a szüleivel él, hanem azt, hogy a szülein élősködik. Lehet szülőkkel élni élősködés nélkül is. De beszélgettem már olyan 30-as pasival, akinek jó szakmája volt, mégse volt hajlandó elmenni dolgozni, az anyja tartotta el. És nem értette, hogy miért nem kell a nőknek.

Az egyik exem az anyjával élt, de nem az anyja tartotta el, sőt, ő tartotta el az anyját, aki le volt százalékolva.

Szerintem ha valaki gondolkodik egy kicsit, akkor látja, hogy mi a különbség.

2019. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

#13


Jó, akkor ott is ugyanolyan szar lenne anyagilag, mint itt, ha ott is fizetni kellene a 70.000 beugrót :D De itt legalább szabad vagyok. És nyugodtabb.

2019. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
Milyen kocsid van #12? :D
2019. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Olvasd már el még egyszer a 13-as hozzászólást, mert teljesen értelmetlen az, amit hozzáfűztél.
2019. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

#15

[link]

2019. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
66%
#17 Bele is rokkannál az adóba és a tankolásba :)
2019. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

#18

Egy régi álom megéri az árát. ;)

2019. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

#16


Jó, oké, ha gondolod... Bár a logikád szerint akkor már elköltözésem előtti másfél évben is rendben voltam e téren, mert fizettem a "lakbért" meg a többi elvárást anyáméknak. Csak szar volt, rabnak éreztem magam, nem szabad embernek. Azért is jöttem el. Csak így pénzem nem maradt.

2019. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!