Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves nők! Elvjárátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Elvjárátok hogy a leendő pasikátoknak legyen saját lakása meg jó autója? Nektek van?

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 22:06
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
22%
#20 Nekem az jön le, hogy neked minden szar. Átérzem. Viszont sokan mondják, hogy a kisugárzás rengeteget számít, így nem csodálom a sikertelenségeidet.
2019. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
67%
Nem vártam el. Együtt vettük. Sok ilyen példa van még akármennyire is nyomatjátok a mindennőcsajlánycsakalakásramegalóvérakocsiramegy dolgot. Ha nincs nőd, még mindig nem a nők a hibásak. De 273738 kérdés után sem fogod/fogjátok ezt elfogadni, csak az érintőképernyőm kopott most feleslegesen. :(
2019. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
35%

#21


De ez nem hiszem, hogy így lenne, hogy a kisugárzás olyan sokat számítana. Rendkívül ostoba, lassú embereknek is van sikere, pedig szélsőségesen ostobák és kétlem, hogy ez olyan "vonzó kisugárzást" eredményezne.

2019. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 Lazy Lover ***** válasza:
32%
A legtöbb elvárja az a vicc hogy azok otthon élnek a szülei fizeti a tanulmányait de elvárja a dolgokat akkor lenne oké ha õ is fel tudna valamit 2 mell meg 1 sunán kívül....
2019. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 Lazy Lover ***** válasza:
74%
Mutatni
2019. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
66%
7es én 30 éves vagyok a fizum egy részét hazaadom. Az albérlet zsákutca, manapság pedig egy szellemi retardált vesz 15 millióért 30 nm2-es lakást. Igen! manapság ennyibe kerülnek. Spórolok ezerrel, hogy végre ingatlant vehessek, de egyre messzebb a cél, és méginkább elgondolkodtató, hogy van-e értelme. Majd ha a válság miatt a sok hitelest kilakoltatják és leesnek az ingatlanárak, akkor majd veszek. Vagy nem. Ez meg mobilitás kérdése. Tervezek-e hosszabb távon Mo-n élni vagy sem.
2019. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Autóm van, saját lakás nincs,albérletben vagyok

Egyiket sem várom el,nem Ez számít konkrétan de az h dolgozzon rendesen,legyen keresete az alap.

2019. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
76%
Most akkor ne az van, hogy a 20-onéves nők vannak a csúcson, ők a legértékesebbek? Akkor meg miért ne várhatnának el bármit, ha az összes pasi a lábuk előtt hever. A férfiak sem ugyanazt várják el, amit nyújtani tudnak. Egy 36 éves, jó egzisztenciával rendelkező férfi nem 36 éves, jó egzisztenciával rendelkező nőt keres maga mellé, hanem 25 éves csinibabát, akit furikáztathat a jó autójával, meg beköltöztethet magához a lakásba.
2019. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
79%

Még egyszer szájbarágósan leírom annak a szerencsétlennek az esetét, aki nem értette, miért nem kellett a nőknek 30 fölött.


1. Az anyja tartotta el.

2. Nem dolgozott => Semmilyen jövedelme nem volt, így haza sem adott semmit.


Leírom szájbarágósan az exem esetét is.


1. Huszonévesen is dolgozott már.

2. Az anyja le volt százalékolva betegség miatt.

3. Ő a jövedelméből eltartotta kettőjüket, nem a beteg anyjától várta el, hogy kinyalja a hátsóját (az apja már nem élt, amikor megismertem). Nem azért adott haza, mert elvárták, hanem azért, mert szükség volt arra, hogy dolgozzon és meg tudjanak élni.

2019. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Én sem várom el, bár nekem mindkettő van.

30 felett azért már más lesz.

2019. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!