Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is elérkeztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is elérkeztünk már arra a pontra, hogy nem a vadász hanem a nyúl viszi a puskát?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag nő uralom van már egy ideje. A nők diktálják a párkapcsolati trendeket. Az átlag vagy kicsivel az alatti nők is olyan magasra tették a mércét, hogy egy hétköznapi férfi labdába sem rúghat náluk ha: nincs kigyúrva + minimum 180cm magas, vagy nincs közepes egzisztenciája.

Az átlagos vagy kicsivel az feletti nőkről nem is érdemes beszélni, mert ők egy teljesen más világban élnek. Náluk a minimum elvárás a fél-egy milliós fizetés, és az ezzel járó luxus folyamatos biztosítása. Plusz az igényeik (nem a szexuálisra gondolok) 7/24 folyamatos kielégítése.

Megjegyzem ez nem ilyen siránkozás mielőtt itt néhányan nekem esnének, ugyan is én tökéletesen megvagyok egy párkapcsolatban. Viszont a munkámból és a rengeteg szabadidőmből kifolyólag sok emberrel találkozok a való életben + hobbiból elkezdtem az utóbbi egy évben társkeresőkön adatlapokat olvasgatni/nőkkel beszélgetni elemezgetés céljából.

Szóval én már azt tapasztalom, hogy a mai világban egy férfinek nagyon oda kell tennie magát ha nem a leves tál aljából akar maradékot válogatni. És itt a maradék az valóban a legalja.

Ez viszont nem biztos hogy jó dolog a jövőbeli társadalomra nézve, ha teljesen a nők veszik át az irányítást.



2019. júl. 23. 13:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Ne magadból indulj ki. Szerencsére nem minden férfinak az a hobbija, hogy társkeresőkön beszélget.
2019. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%

A barátom tőlem 5 centivel nagyobb (167cm vagyok) kb 110kg fele izom fele zsír. Átlag keresete van. Én nem a "maradék" kategóriába tartozok. Nyilván vannak olyan nők, mint amit leírtál, de nem hiszem, hogy ez lenne a trend

23L

2019. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%

Ez azoknál van így, akik randizgatással próbálnak meg pasit/csajt szerezni, siettetnek mindent, nem várják ki azt a lehetőséget, hogy találkozzanak valakivel, akivel egymásba szeretnek (testalkattól/pénztárcától függetlenül).


"Nem a férfi a vadász és nem is a nő, a vágy lábai előtt hever mindkettő."

(Ismeretlen)


39/N

2019. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
16%

Nem akartam hozzászólni, de az utolsó miatt megteszem.


Teljesen igaza van a kérdezőnek. Egy nő sem tartja magát a "maradék" - kategóriának, - nem állítom, hogy a kettes az - csupán hogy olyan szinten túlérékelik magukat, mintha egy 30 millás lakás 100 millió lenne. Ez megy és omlik össze a társadalom a fenenagy egyenjogúságban. A nő dönt, de a döntés mögött felelősség: az már nem kell. a magyar nők 80%-a minden téren nagyon középszerű. Sajnos ez a határozott véleményem.


F, 39

2019. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Hobbiból társkeresős adatlapokat elemezgetek. 🤣🤣🤣
2019. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

Kedves utolsó, az a gond, hogy amikor véleményt alkotunk egy másik emberről, az minden esetben egy szubjektív vélemény.

Elég szomorú, ha valaki maradéknak tartja saját magát, illetve még a maradéknak is lehetnek elvárásai, ugye, milyen meglepő?


Én lehet hogy külsőre nem vagyok ász.Van, aki szépnek tart, a többség átlagosnak, "semmi különösnek". Elvált anyukat is vagyok, tehát társkeresési szempontból többszörösen is maradék. Jah, és nádszálkarcsú sem vagyok. Nem is tudom, tulajdonképpen minek élek, de ez most mindegy. :-) szóval nekem is vannak elvárásaim, mégpedig azt várom a másiktól amit én is nyújtani tudok. Hűséget, intelligenciát, jellemet, kedvességet, humort, műveltséget, stabil anyagi hátteret, hobbikat, élményeket. A külső terén nem vagyok túl válogatós, az enyémhez hasonló +10 kg túlsúly nem zavar, de sportolok, és az aktív életet a társamtól is elvárom.


Nos, szerinted én milyen sikerrel találok magamnak társat? Zéró. Egyfelől dugni bármikor találnék, de ezt most hagyjuk. Aki talán kapcsolatot is akarna, az pedig az általam elvárt és nyújtott dolgok felét sem tudja hozni. És ha ez nekem nem tetszik, akkor megkapom, hogy mire fel válogatok? Nos, arra fel hogy nekem is jogom van olyannal lenni, akihez valóban vonzódom. Ha nem találok ilyet, maradok egyedül. Amit nem értek, hogy egyes férfiak szerint nekem miért kellene ezen igényeimet levinnem. Miért kellene olyannal lennem, akihez nem vonzódom? Miért nem várhatok el valamit amit én is nyújtok, ha nem vagyok konvencionális értelemben "jó nő"? És nem,semmiképpen nem tartom magamat maradéknak annak ellenére sem, hogy az ilyen tizes skálákon osztályzó férfiak számára annak tűnök. Hogy miért? Mert nem egy tárgy vagyok. Értékes jellemnek tartom magamat és a környezetem is annak tart és csak hasonló kvalitású emberrel lennék boldog. Tudom, az én k va anyámat amiért nem kell a dohányos, ötven éves Géza, akinek az a hobbija, hogy sörözik és meccset néz a tévében. Vagy olyan pasi sem kéne, akinek társa van, de hobbiból társkeresőzik. (Kérdező, ez beteges, remélem tudod?)


Mindenki ismeri magát és tudja, hogy emberileg mennyit ér és ehhez keres társat. Aki üres, annak a számára a tartalom értéktelen. Az csak árucikként tud tekinteni a másik nem képviselőire.

2019. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
62%
Bocsánat, négyesnek ment. És a kéredzőnek is.
2019. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Én sem tartom magam maradék kategóriának, bár az itt írogatók egy része valószínűleg annak tartana! Nem ők a "célcsoportom". Mivel a számomra potenciális férfiak körében bőven akadnak olyanok, akik nem maradéknak tekintenek, hanem akár még főnyereménynek is, ezért megtehetem, hogy olyat válasszak, aki nekem bejön (minden téren). Ugyanakkor a választásnak kölcsönösnek kell lennie. Én nem érzem, hogy a párkapcsolatokban trendek lennének... egyéni ízlések vannak és egyéni preferenciák. A kérdező külső és anyagiak alapján kategorizál, én meg az intelligencia és a személyiség alapján. Ezekben igenis magasan (nagyon magasan) van nálam a léc. A többi téren elég egy "átlagos" szint. Nyújtani is ugyanezt tudom, és zsák a foltját alapon bármilyen hihetetlen is ez egyeseknek - működik.
2019. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

#4 ha tudnád, mennyi önbizalomhiányos nő van. Ők azok, akik alig mennek ki a négy fal közül, és leginkább bő ruhákban járnak. De a magamutogató nők közt is sok az önbizalomhiányos, aki ezzel próbálja leplezni.


Szerintem ugyanannyi nő értékeli fel/le magát, mint férfi. (Pl. Csak a gyakori kérdéseiből: 'ha csóró, kövér, igénytelen vagyok, de a személyiségem hibátlan, akkor jár nekem a bomba ő, ugye?' )


Többször tetszett már olyan srác, aki a barátnőimnek bottal se, és viszont. A párom sem tetszik sok embernek, és nyilván én sem, de egymásnak tetszünk és ez a lényeg.


23N

2019. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%
INCEL!!!
2019. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!