Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is elérkeztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is elérkeztünk már arra a pontra, hogy nem a vadász hanem a nyúl viszi a puskát?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag nő uralom van már egy ideje. A nők diktálják a párkapcsolati trendeket. Az átlag vagy kicsivel az alatti nők is olyan magasra tették a mércét, hogy egy hétköznapi férfi labdába sem rúghat náluk ha: nincs kigyúrva + minimum 180cm magas, vagy nincs közepes egzisztenciája.

Az átlagos vagy kicsivel az feletti nőkről nem is érdemes beszélni, mert ők egy teljesen más világban élnek. Náluk a minimum elvárás a fél-egy milliós fizetés, és az ezzel járó luxus folyamatos biztosítása. Plusz az igényeik (nem a szexuálisra gondolok) 7/24 folyamatos kielégítése.

Megjegyzem ez nem ilyen siránkozás mielőtt itt néhányan nekem esnének, ugyan is én tökéletesen megvagyok egy párkapcsolatban. Viszont a munkámból és a rengeteg szabadidőmből kifolyólag sok emberrel találkozok a való életben + hobbiból elkezdtem az utóbbi egy évben társkeresőkön adatlapokat olvasgatni/nőkkel beszélgetni elemezgetés céljából.

Szóval én már azt tapasztalom, hogy a mai világban egy férfinek nagyon oda kell tennie magát ha nem a leves tál aljából akar maradékot válogatni. És itt a maradék az valóban a legalja.

Ez viszont nem biztos hogy jó dolog a jövőbeli társadalomra nézve, ha teljesen a nők veszik át az irányítást.



2019. júl. 23. 13:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
35%

"én meg az intelligencia és a személyiség alapján." ezzel csak az a baj ugye, hogy nem áll módotokban mindenkivel szóba állni, hogy ez kiderül jön, így valami egyszerűbb beugró kell ugye, ami pedig a külső. Nincs ezzel baj, csak azt ne mondja senki nekem, hogy intelligencia meg minden féle, kifejtendő és próbálandó belső érték alapján megfontoltan válogat, mert ez ökörség.

33/f

2019. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%
Dehogyis nem. Ezért van az, hogy 1-2 randi után simán el tudom dönteni, érdekel-e a másik vagy sem. Külsőre nem vagyok nagyon válogatós, belsőre annál inkább. Akkor is ha te ezt nem érted, te vagy az ex 32 f igaz? :-)
2019. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%

"Egy nő sem tartja magát a "maradék" - kategóriának, - nem állítom, hogy a kettes az - csupán hogy olyan szinten túlérékelik magukat, mintha egy 30 millás lakás 100 millió lenne."


Én meg épp azon hidalok le itt időnként, hogy amikor szép arcú, nagyon csinos nők képeit belinkelik itt, és véleményt, vagy pontozást kérnek, akkor hány férfi írja azt, hogy full átlagos, semmi extra, 6/10. stb.


Konkrétan olyanra is emlékszem, aki egy Palvin Barbara tengerparti bikinis fényképre azt írta, hogy ez egy átlagos nő, nem érti, miért vannak érte oda.


Nyilván ízlések és pofonok, de amikor ilyen nőkről jelentik ki, hogy átlagos, akkor azért jobban tudom értelmezni és a valóság talaján elhelyezni, amit pl. a kérdező úgy fogalmazott meg, hogy:


"Az átlagos vagy kicsivel az feletti nőkről nem is érdemes beszélni, mert ők egy teljesen más világban élnek. Náluk a minimum elvárás a fél-egy milliós fizetés, és az ezzel járó luxus folyamatos biztosítása ..."

2019. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%

MILYEN VADÁSZ????

Kocahorgász kis kukaccal a csalin, maximum.

Pecázgattok társkeresőn, hátha egy jobb hal ráharap, megy a beetetés, csak ültök a se.geteken, és kapásra vártok. Aztán ha valami sikerül, akkor ugye jön a jó öreg magyar módi: kifogott halat nem etetünk! Csak szegény hal elsorvad mellettetek. Közben csorog a nyálad, hogy a szomszéd libája, tyúkja mennyivel gusztább. De azt etetni és tömni kell, az meg nem megy. Túl sokba kerül.


Fényévekre vagytok attól, hogy vadásznak nevezzétek magatokat!!! Egy jobb libát nem tudtok felhajtani. Nagyvadról csak álmodoztok.

Mit akarsz te itt? A kis pecabotoddal meg a döglött kukaccal.


Tanulj meg vadászni. Egy igazi ragadozó nem ül a lesen, az felhajtja a prédát, és megszerzi.


Ti meg itt bőgtök, mint a fürdős ku.rva, hogy oda se mertek menni a nőkhöz, lövésetek sincs, hogy kéne megszólítani, és ha elutasít, akkor sírva futtok haza anyához cicizni.

Még azt hiszi magaról, hogy vadászik...köhög a bolha.

2019. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
26%

#12. Igen én vagyok. :) 1-2 randi alatt, hogy érdekel valóban el tudod dönteni, én is eltudom, te is, mindenki más is. Azzal vitázom csak, hogy ez a keresett értékek beható ismerete és a másikban való megléte alapján történik. De mondok neked valamit... 1-2 randi alapján ha akarok, én is tűnök olyan főnyereménynek az adott lány számára, hogy onnan már csak párat füllentek ("igen, én is kapcsolatot, igen, komolyat, hajaj, nagyon komolyat, esküvővel, aha kertesház, persze, hogy család, neked is golden retriever) és már fennakadt szemmel cidáz valahol nem sokkal később. Az más tészta, hogy nem füllentek, mivel nem arra a fél órára gondolom az együttlétet, hanem így ilyen romin örökre, de megtehetném, ha akarnám, ahogy mások is és ahogy egyesek ezt meg is teszik. Mi kell hozzá? A külsőm ne legyen taszító vagy legyen vonzó annyira, hogy szóba álljanak velem egy beszélgetés erejéig.

33/f

2019. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
72%

Na ezzzaz kérem! 14-es, hozzádmegyek! :D

Ha nő vagy akkor bocsesz. :D

2019. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%

#16 Nem azt mondtam, hogy 1-2 randi után lecopom, hanem hogy el tudom dönteni, érdemes-e vele tovább ismerkedni. Nyilván hazudhat is bárki, de azért olyan dolgokban mint műveltség, elég nehéz hazudni,hiszen tetten érem bármikor, ha közéleti dolgokról beszélgetünk, sok minden kiderül a gondolkodásáról.


Hazugsággal csak azt a nőt tudod beetetni, aki számára az elhangzott információból olyan dolgok fontosak (pl jó állás, pénz, közös jövő tervezése)amik nem derülnek rögtön ki.

2019. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
88%
A maradék azt jelenti, hogy az "áru" nagyobb része elkelt, gazdára talált. Tehát ha a nők nagy része megtalálja az igényeinek megfelelő férfit, akkor az elvárásaik teljesen reálisak. Tehát ha az átlag nő is talál jó pasit, meg a jónő is, akkor rengeteg jó pasi van, akkor meg miért ne válogathatnának.
2019. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
94%

rip az olvasás közben elhullott agysejtjeimnek.


Az nem elnyomás ha nem kapsz puncit.

2019. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
94%

Társkereső bemutatkozásból bármit is elemezni... hát nem valami komoly dolog.


Ha a nőknek csak a "legalja" (bunkó vagy, ugye?) maradt, akkor a társadalom tele van magas, izmos, jól kereső férfival. Adná az ég!

De nem adja.

2019. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!