Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is elérkeztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is elérkeztünk már arra a pontra, hogy nem a vadász hanem a nyúl viszi a puskát?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag nő uralom van már egy ideje. A nők diktálják a párkapcsolati trendeket. Az átlag vagy kicsivel az alatti nők is olyan magasra tették a mércét, hogy egy hétköznapi férfi labdába sem rúghat náluk ha: nincs kigyúrva + minimum 180cm magas, vagy nincs közepes egzisztenciája.

Az átlagos vagy kicsivel az feletti nőkről nem is érdemes beszélni, mert ők egy teljesen más világban élnek. Náluk a minimum elvárás a fél-egy milliós fizetés, és az ezzel járó luxus folyamatos biztosítása. Plusz az igényeik (nem a szexuálisra gondolok) 7/24 folyamatos kielégítése.

Megjegyzem ez nem ilyen siránkozás mielőtt itt néhányan nekem esnének, ugyan is én tökéletesen megvagyok egy párkapcsolatban. Viszont a munkámból és a rengeteg szabadidőmből kifolyólag sok emberrel találkozok a való életben + hobbiból elkezdtem az utóbbi egy évben társkeresőkön adatlapokat olvasgatni/nőkkel beszélgetni elemezgetés céljából.

Szóval én már azt tapasztalom, hogy a mai világban egy férfinek nagyon oda kell tennie magát ha nem a leves tál aljából akar maradékot válogatni. És itt a maradék az valóban a legalja.

Ez viszont nem biztos hogy jó dolog a jövőbeli társadalomra nézve, ha teljesen a nők veszik át az irányítást.



2019. júl. 23. 13:15
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
34%
A világon "nőuralom" volt amióta világ a világ. És ez így van jól, természetANYÁNK, ANYAtermészet, Szűz Mária, stb. A teremtés ereje és a fajfenntartás kulcsa a nőnél van, az, hogy ezt a sötét középkor sárba tiporta az egy társadalmi szülemény. Nekem férfiként nincs bajom a "nőuralommal", mert valójában szimbiózisban élünk és nem "uralom alatt". A két nem egymást kiegészíti.
2021. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
38%

Tökre van kapcsolatom, de "hobbiból elkezdtem az utóbbi egy évben társkeresőkön adatlapokat olvasgatni/nőkkel beszélgetni elemezgetés céljából"

🤡😂🤡😂🤡😂🤡😂

2022. márc. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!