Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon sokat dolgozunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat dolgozunk és emiatt nagyon sok a veszekedés? Ki, hogyan oldja meg ezeket? Vagy csak nekünk nehéz?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 hónapja költöztünk össze, és mind a ketten egészségügyben dolgozunk, ami már alapból nehéz, 12 óra, váltott műszak, nap végére fáradtak vagyunk, nyűgösek...

valamint a váltott műszak miatt keveset is találkozunk.

Nekem a főállásomon kívül van még 1 másodállásom is, ezt azért vállaltam be, mivel egy 100 ezer ft-os albérletben élünk, és nagyon nehezen tudunk ez mellett félre tenni, de sokszor megy a vita, hogy keveset vagyunk együtt, nem foglalkozok vele, ami nem igaz, mert hetente próbálok 1 napot magunkra áldozni ilyenkor elviszem vacsorázni, moziba, vagy ahová szeretné mindig megkérdezem tőle, mi az,amihez kedve van oda megyünk.

pl volt hogy nekem volt 2 pihenő napom, ő dolgozott, csináltam neki vacsorát, vettem virágot gyertyafény stb.

most viszont kaptam egy újabb állás lehetőséget, harmad állás... ami csak nagyon alkalmi lenne beugrós,nem fizetne rosszul, és már előre félek, hogy, ha elmondom a barátnőmnek, mit fog rá mondani, tuti ellenezni fogja. igazából megértem őt, fordított helyzet lenne lehet nekem se tetszene, de csak egy biztos jövőt szeretnék vele, és én úgy gondolom, most kell megalapozni...

minden nap ezen megy a feszkó, mit csináljak? vállaljam el? vagy ne?



2019. júl. 30. 13:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
De álszentek vagytok... Nem, nem az a felnőtt élet, hogy ész nélkül gürizel és nincs időd élni... Kell a pénz persze, de mi értelme ha ninca időtök egymásra?
2019. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

A párommal nagyon sokat dolgozunk, reggel 7-től akár este 8-ig is, mert mind a ketten az építőiparban dolgozunk mérnökként. Nagyon sok a projekt, ami nagyon sok felelősséggel jár. Nincs semmi hiszti egyik felrol sem,mert tudjuk, hogy ha valamit el szeretnénk érni, ahhoz nagyon som meló kell. Van, amikor még szombaton is kint vagyunk az epitkezeseken. De az éltet mind a kettőnket minden egyes nap, hogy este osszebujva alhatunk el, és a vasárnap csak kettőnkről fog szólni. Akkor mindig elmegyünk randizni, ide-oda csavarogni.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy meg kell vele értetned, hogy amíg fiatalok vagytok, addig kell megalapozni a jövőtöket, és ezt sajnos csak a kemény munkával lehet.

2019. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

11-és 👏🏻

Nagyon igazad van.... Persze dolgozni kell de van egy határ...ami mindenkinél más

Amikor ott ültem magányosan a lakásban már hetek óta ,sírva néztem az asztalon a pénzt amit azért volt ott hagyva hogy shoppingoljak...szerinte

De ez csak ideig óráig öröm a tárgyak nem okoznak boldogságot!'

Nem pótolják a közös élményeket programokat ...

2019. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!