Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek jogos a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a párom kiakadása? Lent

Figyelt kérdés

Lesz ma egy másfél órás céges csapatépítés munkaidő után. 5 órára fogok hazaérni és 6 órakor indul a vonatom amivel hazamegyek vidékre a szüleimhez.


Barátnőm erre felkapta a vizet, hogy épphogy lepakolok már megyek is el tőle. Nem állok ki a véleményemért, mert volt egy szavazás hogy mikor legyen ez a kis munkahelyi program, többieknek jobb volt a péntek, így az lett.


Hozzáteszem nekem is jó az időpont, csak éppen nem lesz időm utána otthon másfél órát ajnározni a páromat.


Ez már sokadik ilyen eset, hogy én ahhoz igazítsam a munkabeosztásom, hogy ő mikor van otthon, akkor menjek el edzeni ha ő dolgozik, máskor ne!


Én azt érzem, hogy megsértődött azért, mert távol leszek tőle 2 napig, és az előző napon pedig nem vele vagyok egész nap, hanem egy évben egyszeri céges csapatépítésre megyek.


22F 20L


Két éve együtt, 4 hónapja közös albérlet.


2019. okt. 25. 09:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%
Előbb-utóbb el fog múlni a szerelem, és te magad fogsz legjobban megdöbbenni rajta, hogy mi a fenét kerestél egy ilyen féltékeny, követelőző hisztis kis ribizli mellett.
2019. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hisztis kislány még ez a lány ,hosszútávon tönkre teszi így a kapcsolatot
2019. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Huszonéves gyerekek. Lesznek még komolyabb problémái is a kislánynak. Legyél határozott.
2019. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!