Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok erről a módszerr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a módszerről (anyagiak)?

Figyelt kérdés
Nem mindkét fél pont a fizetésének ugyanannyi részét adja a közösbe, hanem az a lényeg, hogy a költségeket úgy osszák el, hogy a végén mindkettejüknek ugyannyi maradjon a zsebébe.
2019. nov. 29. 16:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
#19 Életem társával vagyok együtt lassan 11 éve. Sosem voltunk és sosem leszünk közös kasszán. És azt, hogy vele akarom leélni az életem például azzal is kifejezem, hogy az én életemet ne ő fizesse és ne az ő céljaitól vegyem el a pénzt. Ne mondja már nekem senki, hogy ő szereti a párját ha a bevételének a felét elviszi mert nem tud magának semmit megteremteni. Ha szeretem a párom akkor természetes, hogy minden erőmmel azon dolgozom, hogy a közös élet finanszírozásába ugyan úgy beszálljak mint ő, és ne neki kelljen a dolgok 90%-át fizetnie. Ez a "nincs te meg én csak mi" mentalitás egy normális kapcsolatban sincsen jelen.
2019. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
43%

A külön kasszàt, személy szerint úgy tartom igazsàgosnak, ha 50-50, az össz költség felét fizeti mindenki és kész. Hogy kinek mennyi marad? A magànügye. Ha több pénzt akar, ne a màsik pénzén élvezkedjen ( ha màr àllítólag KÜLÖNkasszàznak), lehet munkahelyet vàltani/ többet dolgozni stb

De mindenki úgy csinàlja ahogy akarja.

Egyébként mi közös kasszàn vagyunk. Nekünk ez a természetes. Együtt kezeljük a bevételeket. Kicsi a keresetkülönbség.

2019. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
százalékban kell megadni! Ha a srác 300at keres és a csaj 100at akkor a lány a rezsi 1/3ad részét fizeti, a srác a 2/3ad részét. Ennyire egyszerű és így "fair".
2019. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Ha valaki 150 ezret keres az nem vesz lakást. Ha van neki akkor örökölte. Ő ugyan úgy semmit nem tett érte, ne szedjen már öröklött ingatlanért bérleti díjat. Főleg mert még a felújítást vagy tökrement dolgokat se tudná egyedül kifizetni."


Kivéve, ha pénzt is örökölt, mint én. Akkor pedig anyukámon nyerészkedik, aki mivel már nem él, én kapom meg a pénzt.

Vagy ha a szülők vesznek a gyereknek lakást, és még élnek, akkor ők szedhetnek be bérleti díjat az aktuális pártól? Vicces lenne.

2019. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Így van #23!
2019. nov. 29. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!