Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak titeket érdekel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket érdekel hogy tampont vagy betétet használ a barátnőtök? Zavar titeket valamelyik? Tudom nincs beleszólásotok😂 De erdekelne a velemenyetek, korral

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 15:07
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
56%
leszarom
2020. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
87%

Persze, engem érdekelnek ezek a női dolog.

Ugye mert én nem használok ilyeneket, szóval számomra ez mind különleges. :D

+ jól jöhet ha pl valami okból kifolyólag egyszer úgy adódik, hogy nekem kell venni.. pl lehet minit használ én meg hazahozok valami maxit, aztán csak nézünk egymásra.. :D

2020. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
97%

#12, persze, ilyen szinten az ember nem árt ha képben van, ha ő megy boltba, nyilván ő vásárolja meg az ilyen higiéniai cuccokat is.

De szerencsére a lányok elég pontosan meg tudják mondani, hogy milyen márka, milyen méret kell nekik... persze még így is megesik, hogy az ember belegabalyodik a DM kínálatába, mint macska a spulniba....

(persze amikor a zasszony akart nekem pre shave-t venni, ő se járt jobban:)))

2020. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
45%

Én vattát használok,azt szoktam meg.

22/L

2020. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
0%
nem értem miért lettem le pontozva... próbálja meg bármelyik lány hogy tamponban táncikál órákig!!! és nem ilyen egy lépést ellőre meg egy lépést hátra....
2020. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
7%
meg mi az hogy nincs beleszólás? :"D egymás életében élünk és nap mint nap ráhatással vagyunk egymás életére... tudom sok libának a párkapcsolat azt jelenti hogy legyen egy pasim akivel felvághatók hogy azt lássák az emberek hogy kelendő vagyok meg legyen aki meg tud dugni meg akit ugráltathatók meg beleszólhatok az életébe de amint ő akar beleszólni a legapróbb dologban akkor dobom... van úgy is elég jelentkező... ":D
2020. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
95%
Utolso, ne kapd fel a vizet. Itt a beleszolas azt jelenti, hogy nyilvan nem a ferfi fogja megmondani, melyiket hasznalja a no. Egyaltalan miert is szolna bele, nekik mindegy mit hasznalunk.
2020. jan. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
0%
Mert le lettem pontozva mert azt mertem irni hogy a betét az jobb mint a támpon hosszu távon... oke hogy sok fruska max elmegy a suliban azt ül ott egésznap de érdekes módon aki egésznap ugrál meg minden annak nem lesz kényelmes a TAMPON... soha!!!
2020. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem latok bele a tancoslanyok eletebe, de ne huzd fel magad a pontozas miatt. :)
2020. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
96%

#18 "de érdekes módon aki egésznap ugrál meg minden annak nem lesz kényelmes a TAMPON... soha!!!" - ezt majd az adott nő eldönti magának, nem az a téma, amit bárki is eldönthet helyette. Még egy embert tudok elképzelni, aki érdemben beleszólhat: a nőgyógyász, ha valami probléma van.

Azon túl elég beteg elmére vall szerintem, ha valaki jobban akarja tudni, hogy mi jobb az adott nőnek, mint a nő maga.

2020. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!