Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak titeket érdekel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket érdekel hogy tampont vagy betétet használ a barátnőtök? Zavar titeket valamelyik? Tudom nincs beleszólásotok😂 De erdekelne a velemenyetek, korral

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 15:07
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. Nem,a testsúlyommal meg nem,mert 56 kilót még nem tudok. Tudom a lábtoló nem nagy kunszt,azon csak 45 kg,guggolás ettől is kevesebb,(plusz a saját súlyom) Comb feszítő/hajlító 45-60kg. És csak 1.5 órán át. De ha a tampon mérete megfelelő,jól van felhelyezve akkor azt nem szabadna érezni. Görcsölni mindig is görcsöltem,akkor is amikor betétet használtam.És azokon a napokon is járok/jártam. Nem kifogás a lustulásra 😁

Nem vagyunk egyformák,ennyi. Mondjuk én már szültem,egy kis hasgörcs nem fog földhöz vágni.

2020. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa,egyébként Te is a saját testsúlyod viszed egész nap 😊 csak így csendben megjegyzem..Sőt,igazából mindenki. Senki sem cipeli a súlyomat/súlyodat helyetted.
2020. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
0%

Igen a saját testsulyom copelem csak nagy különbség van a sétálás és az intenzivivitas közt tudni illik izmokból is két féle van; vörös és fehér

Szoval teljesen más ha legyalogolsz 1 km-ert vagy ha lefutsz 1 km-ert

És igen 1,5 óra ahogy írtam 1-2 óránál nem érzed meg de amikor már 3-6 órát gyakorolsz és nem is angol keringot hanem hipp-hopp step és jazz-balett és mindegyik egy elég intenzív műfaj hidd el utána te is megéreznéd (meg oke az viszont tényleg igaz hogy gyerek szülés után azert kevésbé leszel érzékeny a terhelésre csak én meg 19-26 körüli lányokról beszéltem...)

Tulajdonképpen amit írsz az korrekt a reszedrol nekem csak a többiekkel volt bajom akik talán életükben nem voltak kondiban meg talán egésznap csak fekszenek vagy meg csak reklámbol ismerik azt ha egy nőnek mentsruációja van...

2020. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Lányom is HipHop-ra jár és való igaz élni sincs kedve miután hazaér.Mondjuk nem is csodálom,mert valóban fárasztó,ő meg szeret szenvedni nyilván,mert a suliban napi szinten van őnvédelem óra,amellett jár táncolni 😁😁 Ha fáj,hát fájjon 😁😁

Ő is betét párti,nekem meg mindegy,ami Neki kényelmes ☺

Mint ahogy írtam is,nem vagyunk egyformák.Egyik válaszoló egyiket sem preferálja,ezt is megértem ☺

2020. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Kit erdekel a tancos???? Mar nagyon atment az egesz ebbe , de minek?! Aki normalis valaszt adott annak koszonom
2020. jan. 10. 21:19
 36/41 anonim ***** válasza:
0%
Igen érdekel mert hosszútávon egészségtelen rontja a nemző képességet a ph értéket és stb! Szoval inkabb betét
2020. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
96%

"mert hosszútávon egészségtelen rontja a nemző képességet" - ja, a nemzőképességet azt különösen nagyon rontja... én már szóltam neked a #24-ben, hogy a tampont nem az ánuszodba kell tömködni...

(nemzőképessége a FÉRFIAKNAK van okoska, a nőknek max termékenysége...)

2020. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%
37-es egy szót oke elírtam... perelj be 2 órát aludtam csak a vizsgam miatt 😅😂 mig te csak fosságokkal tudsz jönni mint egy nyomorék nekem alátámasztott tényeim vannak 😏🧐
2020. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
93%

" nekem alátámasztott tényeim vannak"

Olvastuk: "hosszútávon egészségtelen rontja a nemző képességet a ph értéket és stb!"

:)))

2020. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd az előzőleg te is 😂😅 vagy nézz utána magad… arról nem tehetek hogy hülyék vagytok…
2020. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!