Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak titeket érdekel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket érdekel hogy tampont vagy betétet használ a barátnőtök? Zavar titeket valamelyik? Tudom nincs beleszólásotok😂 De erdekelne a velemenyetek, korral

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 15:07
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért lettem lepontozva,hogy írtam hogy vattát használok?
2020. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
72%
Az én barátom rákérdezett, hogy hogyhogy mindig csak betétet használok tampon helyett. Mondtam, hogy a tampon kihatna a menzesz alatti szexre (ki kell szedni előtte stb.) és mindjárt nem zavarta a betét :D Szóval valakit érdekel. Engem is érdekel, hogy borotvahabot vagy gélt használ és miért. Lehet csak azért, mert még fiatalok vagyunk és minden új még.
2020. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
0%
20-as a beteg elme az max ami sokaknak van pl nálad is hogy le írom hogy nekem mik a tapasztalataim (a barátaim/ismerőseim által akik lányok! És nem egésznap a seggukon ülnek mint ahogy sokan... ahogy gondoló te is... az meg a masik hogy érdem...? Ha a nőgyógyász azt mondja hogy nem jo neked akkor azt nem érdemből van hanem azert mert különben súlyos következményeK fognak történni...!) és akkor mar felír a szuper ellenségek listájára és egybol átvált az ilyen passzív agresszív eltorzult feminista fossá....
2020. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
83%

#23 "hogy le írom hogy nekem mik a tapasztalataim" - neked? Egészen pontosan: semmi. (hacsak nem az ánuszodat tömködöd ki tamponnal)

Ebben még semmi szégyen sincs, nekem sincs semmi tapasztalatom lévén én is férfi vagyok. Tehát talán nem is ugatnék bele, hogy egy nő mit használ, akkor se, ha az a saját párom vagy épp a lányom. Ez ugyanis az ő dolguk, az ő magánügyük az ő szabad döntésük.

(mondjuk azt én sem értem, hogy a vattás versenyzőt ki volt az kretén, aki lepontozta, és főleg milyen meggondolásból)

2020. jan. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%

24-es olvasd mar at kicsit mert qurvára a magyar szövegértés 1-es...!

Tapasztalatok az ismerősök/barátok által! Az hogy a te életedben ilyen tapasztalat vagy tudás még nem fordult elől az csak a te bajod! De amikor már a nők mondjak neked akik rendszeresen táncolnak napi 4-5 órát is vagy többet hogy a tampon nem kényelmes azoknál akik ennyit mozognak hat akkor ne haragudj tényleg mit pofázol bele?!

Az meg a masik hogy a saját érdektelenséged a fajtád egyik legalapvetőbb ékköve a tipikus nem szólok bele semmibe 😅😂

Ez csak azt bizonyítja hogy nagyon hiányos a világról alkotott képed és egyszerűen nem tudsz megfelelő kapcsolatokat kialakítani a benne élőkkel!

Az meg a masik hogy oke idegenek csináljanak amit akarnak csak pl barátnő vagy épp a saját lányodnál nem ez a helyzet főleg akkor nem mikor (jah ha valaki egy kicsit utána néz a dolgoknak rá jön) a tampon sokkal egészségtelenebb (persze ehhez kell az a bizonyos háttér tudás is...) jobb kikérni egy vezető nőgyógyász szakvéleményét ő is tisztában ugyanezekkel...

és a kérdezőnek is a párkapcsolat pont attól az hogy beleszólhatunk a masik magán dolgaiba... különben az csak sima szex Kapcsolat....

2020. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
83%

"Tapasztalatok az ismerősök/barátok által! Az hogy a te életedben ilyen tapasztalat vagy tudás még nem fordult elől az csak a te bajod!" - khmmm... azt nem tapasztalatnak hívják magyarul, hanem "úgy hallottam" vagy "azt mondták nekem" - a tapasztalat az, amit magad megtapasztalsz.

Egyébként meg, ha találsz olyan csökkent önértékelésű nőt, aki eltűri hogy beleokoskodj, hát szólj bele... a ti dolgotok.

És nem, a párkapcsolat még véletlenül sem arról szól, hogy az embereknek megszűnik a magánélete és mindenbe kényszeresen beleugatunk - de erre majd magad is rájössz, amikor a sokadik nőnek lesz elege belőled.

2020. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
15%

Az a baj hogy a legtöbb nő csökkentett önértékelésű...

De lényegtelen hogy hogyan akarod csavarni a szavakat hogy az “ugy hallottam” mert valos nők mesélték ezt! nem 1 nem 2 hanem 9-10

Meg pont hogy a párkapcsolat arról is szol hogy a masik dolga már a mi dolgunk is... de gondolom te ezt sosem tudtad megérteni és ezért van az hogy annyi sikertelen parkapcsolatod volt és még lesz is...

az a baj hogy te csak le pontozol az embert mert mar egybol megmondod hogy mit kell csinálni mindenkinek (hogy ne mondja meg hogy mas mit csinál a másiknak) ehhez képest elég nagy “bagoly mondja verébnek nagy fejű” szituáció ez.... nem érzed az álszentséget?!? 😅😂

Lehet hogy csak pár szót beszéltünk de már most tudom hogy milyen tipusú ember lehetsz 😅

2020. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
96%

Nem férfi vagyok,de válaszolok. ☺

A betéttől kbvilágbóltől kiszaladnék. Nekem kényelmetlen volt mindig.Csúszkált,gyűrödött,zavart. A tampont észre sem veszem.Mivel tisztában vagyok a tampon használat közbeni extra higiéniás szokásokkal(ami alapból is így van nálam) csere előtt-után kézmosás,max.4 óránként csere ,így megelőzheted azokat a problémákat amik a higiénia részleges vagy teljes hiánya esetén előfordulhatnak. A másik,én nem táncikáltam tamponnal,hanem konditeremben voltam többször is. Nem tükörpózolás miatt hanem edzés miatt. Sokkal kényelmesebb és nem éreztem sem guggolásnál sem lábtolózásnál,sem semminél. És nem 5 kilóval csináltam soha 😁

2020. jan. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
95%
Előző vagyok. Jól sikerült a válasz 😂😂 szóval a betéttel a világból kilehet zavarni,annyira utálom.
2020. jan. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
0%

Utolso ahogy írtam 1 max 2 óráig nem fog zavarni csak amikor mar azon tul gyakorol az edzesz! Majd próbáld ki ha olyan életstílust élsz hogy napi 4-5-6 ora edzes és oke hogy nem 5 kilóval csináltad de gondolom nem is a testsulyodnak megfelelovel mert aki tancol az a testsúlyát dobálja egésznap....! Ez szerintem egy qurva nagy különbség

Az meg a masik hogy fokozza a görcsöket a tampon most oke te megteheted hogy aznap 2-3 napig nem mész el kondiba de akinek ez a munkája az nem igen teheti meg hogy nem megy ve gyakorolni mert nem fogja tudni az adott napon....

2020. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!