Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan iktassak ki a képből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan iktassak ki a képből egy másik nőt?

Figyelt kérdés

3 éve ismerkedtem meg az élettársammal. A kapcsolatunk sok mélypontot megélt, nagyon sok nehéz időszak van mögöttünk. Most végre rendeződni látszottak a dolgok, erre felütötte a fejét közöttünk, hogy elmegy. Ebben pedig támogató erőre talált egy külföldön élő nő személyében, akivel a neten beszélget. Eleinte csak néha, már minden nap beszélnek. Tudom, hogy lehetne együtt jó, hogy én is sokszor viselkedtem úgy, ahogy nem kellett volna és hogy nagyban ludas vagyok én is. Viszont nem nézhetem tétlenül, ahogy egy netes nőszemély elviszi a férfit, aki mellett annyi rossz, bántás meg nehézség ellenére kitartottam és persze ő is mellettem.


Hogyan lehet kiiktatni egy ilyen nőt? Mit tehetek én?


2020. jan. 22. 19:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez inkább már a társad élete, mást akar ő nagyon...
2020. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hajtogatod a magadét, pedig jobb ha felfogod, soha nem a harmadik a hibás. Ez a drága jó párod ha szeretne, rá sem nézne másra, eszébe sem jutna elmenni senki kedvéért. Bem is értem, sok rossz és bántalmazás ellenére ragaszkodsz hozzá. Társfüggő vagy?
2020. jan. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Támogató közeg, ezért kell kiiktatnom, nem azért, mert később össze fognak jönni.

Nem társfüggő vagyok, szimplán azért már együtt vagyunk egy ideje és ezt nem engedem szétzúzni egykönnyen.

2020. jan. 23. 07:21
 14/19 anonim ***** válasza:

A kapcsolatotok közel sem rendeződött, különben nem lenne másik nő.

Neked pszichológusra van szüksèged. Ragaszkodsz egy emberhez, egy kapcsolathoz, ami vègig rossz volt, amiben szinte vègig csak boldogtalanság, bántás, nehèzsèg èrt. Ahelyett, hogy már règ kivágtad volna ezt a napot az èletedből. Nem csak most, jóval korábban. Az nem normális dolog, hogy 3 èv alatt, már megannyi nehèzsèg meg mèlyponton túl vagytok. Ezt a kapcsolatot nem szabadna tovább erőltetni.

2020. jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2020. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen. :D :D
2020. jan. 23. 16:02
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha menni akar hát menjen.Nem akar veled lenni hát próbálja meg te pedig emelt fővel add rá a kabátot még ha most úgy érzed hogy belehalsz akkor is.Kiiktatni a nőt???Minek???Lesz másik nem akar veled lenni.Ennyi.Legyen már ennyi büszkeség benned!!!Nem kellesz neki csak te ezt nem tudod megérteni.Önbecsülés olvass utána
2020. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%

Először is felálítunk egy műveleti központot!

Majd elkezdjük az ellenség megfigyelését, amint elegendő információt gyűjtöttünk, megfelelő logisztikai házteret biztosítunk és megtervezzükk az útvonalat!

Ezek után elkezdjük a mélységi felderítést! Amikor elértük az előre kijelölt megfigyelőállást, felvesszük a pozíciónkat! Amint meggyőződtünk arról, hogy az ellenség a helyszínen tartózkodik megközelítsük az objektumot eztkövetően egy határozott rajtaütést eszközölünk és likvidáljuk az ellenséget!

2020. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha gyenge lábakon állt a kapcsolatotok, mert hol fent, hol lent, egy idő múlva csak lent. A hinta is ilyen.

A végén leáll.

Szóval ő már kint van a kapcsolatból.

Ezt már megakadályozni nem tudod.

Te vess véget neki.

Előtted az élet.

Minden rossz után jön egy jó.

2020. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!