Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet harmonikus párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet harmonikus párkapcsolat nőuralomban?

Figyelt kérdés
Alapvetően szeretem, ha a lány a dominánsabb fél egy kapcsolatban, ami viszont sokféleképpen megnyilvánulhat. Például természetesnek venném, ha erényövben tartana, amit csak akkor venne le rólam, ha megkívánna. Sokan az egyenlőségben hisznek, így kicsit félő, hogy találok-e olyat, aki hierarchiában is képes harmóniában élni.

2020. febr. 1. 01:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Két fél kell hozzá. Úgy ahogy minden más harmonikus viszonyhoz. Valakiknek a (mások szerint) nagyon beteg viszonyulás a normális. Máshol a teljesen ideális van halálra ítélve...

Bár a jelenlegi párom folyamatosan berzenkedik, de az előző kettő például pont szerette azt, hogy én vagyok az Atya Úr Isten támasza is a kapcsolatunkban. A mostani párom az előző kapcsolataiból domina volt. Aztán keresett valakit, akit nem kell eltartani, felelősséget vállalni helyette, stb.stb. Aztán most vergődik, hogy az összes értéke semmivé vált mellettem. Ezzel csak arra célzok, hogy szerintem sokkal több olyan ember van, aki hierarchiában gondolkozik, mint aki totális egyenlőségben a kapcsolaton belül. Viszont úgy ahogy azt előttem már leírták, azért vannak olyan döntések, amik konszenzusból születnek. Nyilván...

2020. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak domináns nők, akik szeretik és élvezik erényövben tartani a párjukat. Csak ritka. Engem például erényövben tart az úrnőm.


20/F

2020. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolatban az egyik fel dominansabb. Nem lattam meg elo peldat egyenlosegben elo kapcsolatra.

Van ahhol bizonyos dolgokban az egyik es mas dolgokban a masik dominans. Van ahhol ezt a felallast elfogadjak a felek es harmonikus a kapcsolat. Vann olyan is ( leggyakrabban dominans no) hiteti el a ferfivel hogy a ferfi iranyit , de megis a no iranyitja a ferfit.

2020. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!