Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiként ha csak heti 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ha csak heti 1 szabadnapot vagyok otthon és a fizetésemből se adok semmit a közös kasszába úgy lehetne hosszútávú párkapcsolatra partnert találnom?

Figyelt kérdés

Férfiként ha csak heti 1 szabadnapot vagyok otthon és a fizetésemből se adok semmit a közös kasszába úgy lehetne hosszútávú párkapcsolatra partnert találnom?

Ezt mennyire tolerálná egy nő?


Házam, autóm van ennek a fenntartását én állnám. Nem is szeretnék közös kasszát vezetni. Kaja bevásárláskor azért eggyütt viselnénk a költségeket.

A randikorszakból kilépve talán félévente ha 3-4 nap jutna elmenni valahova de biztos nem mennék külföldre.

Amúgy heti 6 nap melónál minden este otthon vagyok. A 7. Napon meg örûlök ha az otthoni munkát megcsinálom vagy kipihenem magam egy fél nap szóval az se olyan egész nap elmehetnénk valahova nap lenne.

31F.



2020. febr. 5. 08:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szexkapcsolatot létesíts, ne párkapcsolatot, de komolyan. Így nem lehet kapcsolatban élni. Se az idő miatt, se a garasoskodó mentalitásod miatt. Ha lesz gyereked, akkor annak egy pelust se veszel ,de te leszel a jó arc, ha olykor méltóztatsz venni egy Playmobil figurát?
2020. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%

"A randikorszakból kilépve talán félévente ha 3-4 nap jutna elmenni valahova de biztos nem mennék külföldre."


Nekem rövid távra sem kellenel.

2020. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem tök olyan, mint a Szürke 50 árnyalata..

Szerződést hol kell aláírni?

2020. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem vagy szimpatikus, meg vagy keseredve már, pedig nem vagy még valami idős. Emellett fillérb.szóskodsz is és karótnyelt is vagy.

Nem vagy jó parti, sajnálom.

2020. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%
Van ilyen ismerősöm. A csajt másik pasi kurogatja.
2020. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a párkapcsolat?

A gyerekekkel való foglalkozást hogy gondolod? Heti egyszer?

2020. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Megint mindenki a pénz oldaláról közelíti meg a kérdést, pedig szerintem sokkal lényegesebb, hogy gyakorlatilag nem lenne időd a kapcsolatra.

Kit érdekel a pénz? Pláne, ha gyakorlatilag nincs alkalom találkozni a másikkal...

2020. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Voltál te már életedben valaha úgy igazán szerelmes?


Te jó ég, ez a matekpélda, amit itt levezettél.. Nem, ne legyen párkapcsolatod, mert ha szegény párodnak nőgyógyászati műtétje lenne, akkor még a végén nem mennél be hozzá a kórházba, hisz az nem vasárnapra esik!!!


Nagy az Isten állatkertje!

2020. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy jobb lenne, hogyha a hetedik nap elmennél a haverokkal még sörözni, hogy véletlenül se legyél túl sokat a csajoddal.
2020. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Heti 6 napba délután 6 után megérkezve a melóból reggel 6-ig eggyüttlét van. Akár főzés vagy gyerekekkel levés.

7. Nap meg teljesen szabad 0-24h.

Ez másnál miért távkapcsolati példa?


Vagy csak nekem van szar melóm, esetleg van heti egy napos meló is amiből egy házat megint 10 év alatt össze lehet hozni?

2020. febr. 5. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!