Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiként ha csak heti 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ha csak heti 1 szabadnapot vagyok otthon és a fizetésemből se adok semmit a közös kasszába úgy lehetne hosszútávú párkapcsolatra partnert találnom?

Figyelt kérdés

Férfiként ha csak heti 1 szabadnapot vagyok otthon és a fizetésemből se adok semmit a közös kasszába úgy lehetne hosszútávú párkapcsolatra partnert találnom?

Ezt mennyire tolerálná egy nő?


Házam, autóm van ennek a fenntartását én állnám. Nem is szeretnék közös kasszát vezetni. Kaja bevásárláskor azért eggyütt viselnénk a költségeket.

A randikorszakból kilépve talán félévente ha 3-4 nap jutna elmenni valahova de biztos nem mennék külföldre.

Amúgy heti 6 nap melónál minden este otthon vagyok. A 7. Napon meg örûlök ha az otthoni munkát megcsinálom vagy kipihenem magam egy fél nap szóval az se olyan egész nap elmehetnénk valahova nap lenne.

31F.



2020. febr. 5. 08:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szoval 10 orat dolgozol, faradtan hazaesel, mennyire valoszinu h abrmit is besegitesz a haztartasba a hetkoznapokban? Mennyit fogsz a gyerekkel egyutt lenni? Mennyi igazan minosegu idot toltesz egyutt a partnereddel, ha kozben be kell vasarolni, fozni, takaritani, sz.ros pelenkat cserelni? Lehet masok is megoldjak ilyen munakrend mellett de ugy tunika kerdesbol h azert ez nem vltozika kozel jovoben.
2020. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
“ Heti 6 napba délután 6 után megérkezve a melóból reggel 6-ig eggyüttlét van. Akár főzés vagy gyerekekkel levés.” na es ha a parod esetleg reggel 6ra megy dolgozni? Akkor o mar nem fog ejszakaba nyuloan fozocskezni meg stb hiszen 10-11 fele mar aludnia kellene.. amiket itt felsoroltal, irrealis dolgok, senki nem kotne veled ossze az eletet.
2020. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Aranyból van t'án a szerszámok, hogy ezt bárkinek tolerálni kelljen egy párkapcsolatban?
2020. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező.Túlzottan anyagias vagy tudod a házasság és az együttélés jóban rosszban.Szerintem azon kellenne változtatnod hogy egy kicsit mellőzd hogy én ezt fizetek te azt fizetsz.Attól még ismerkedj csak ne legyél zsugori ha külön kasszát szeretnél az majd úgyis kialakul de amig csak udvarolsz ne igy állj a dolgokhoz az elriasztja a nőket.
2020. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Én is és a férjem is dolgozunk közös kasszán vagyunk egy helyre megy a fizetésünk ez egy házasság minden közös amikor gyeden voltam ő keresett többet amikor 2 hónapig munkanélküli volt akkor meg én megoldottuk beosztottuk.Nem minden fekete és fehér csak az a lényeg hogy olyan párt találj aki ha esetleg megszűnik a munkahelyed kifizeti a rezsit meg az autód fenntartását
2020. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!