Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek, ha a párom igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom igénytelen lett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Önkéntes karanténban vagyunk a párommal 2 hete (eddig külön éltünk), és nagyon elhagyta magát az utóbbi időben :( Nem mos fogat, mert "lusta", nem fürdik, mert "úgysem volt sehol". Az elmúlt két hétben kb 3-szor fürdött és a ruháit is úgy kell leszednem róla, hogy kimossam... A mosatlan tányért csak úgy halmozza, mondván "úgy is ráérek most mosogatni". Meg amúgy is "ő nem ér rá, meg a nők dolga a mosogatás". A szexhez sincs valami sok kedvem, de nem tagadom meg tőle, mert egyébként egy kedves plüssmaci :)) Amúgy nagy a szerelem, nagyon szeretem (3 pasit kosaraztam ki miatta) :) csak kicsit zavar ez a nemtörődömsége. Szerintetek, hogy változtassam meg?

21 L, Ő 42 F



2020. márc. 28. 09:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
88%
Hàt akkor mi most mit mondjunk erre😂😂De akkor nem kell panaszkodni...
2020. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
92%
Igényességet nem tudott venni magának? :)
2020. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
82%

Azonnal kidobnam. Nem elég, hogy vén, de igénytelen is és maradi, kiszolgálására vár.

A nők dolga a mosogatás? Már itt repült volna.

2020. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
86%
Meg is érdemled az öreget, de ha ennyire szereted ne itt panaszkodj, csinálj neki egy kis pacalt meg aszalt szilvát aztán tárd szét a csulkeidet h betegye a Redvas maci kukijat az istállódba. Aztán nyomás takarítani
2020. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
92%
Jó is ez neked, igénytelen apád korúval vagy együtt, te meg az ilyen "plüssmaci" plüssmaci? inkább egy csüngő hasú vietnámi malacnak képzelem kosoraztál ki 3 férfit. Nem mos fogat sem, eltudom képzelni, a "papa maci" betolja a hambit, aztán a lyukas fogában ott marad az ételmaradék, hús, stb. milyen kellemes szájszaga lehet, te meg gondolom önfeledtem csókolózol vele. Gratulálok!
2020. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
86%
Szüleid elváltak? Jól sejtem hogy apa nélkül nőttél fel?
2020. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
#16 Nem. Hogy jön ez ide??
2020. márc. 28. 11:48
 18/32 anonim ***** válasza:
97%

Mit tegyek, ha a párom igénytelen lett? A szexhez sincs valami sok kedvem, de nem tagadom meg tőle, mert egyébként egy kedves plüssmaci :)) - Semmit nem tudsz tenni, vagy megszoksz vagy megszöksz. Te választottad, idd meg a levét!

Szerintetek, hogy változtassam meg? - Sehogy.

2020. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
69%

Mondd meg neki, hogy most van idő a házimunkára, takarítani, mosni, elpakolni.

De na úgy, hogy ő csinálj, a hanem közösen!

A fürdésre is így lehet a legjobban motiválni, ha mondjuk közösen zuhanyoztok. Szerintem amúgy is az egyik legjobb dolog a világon csajjal fürdeni :D

Szóval ne b**gasd, hanem motiváld inkább. Kezdj el te csinálni valamit és kérd meg, hogy segítsen (házimunka).

2020. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
74%
Hát, hallod, nagyon toleráns vagy. Ha az én barátom lenne, már nem lenne. Hozzá nem érnék, milyen büdös lehet, brrr.
2020. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!