Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek, ha a párom igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom igénytelen lett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Önkéntes karanténban vagyunk a párommal 2 hete (eddig külön éltünk), és nagyon elhagyta magát az utóbbi időben :( Nem mos fogat, mert "lusta", nem fürdik, mert "úgysem volt sehol". Az elmúlt két hétben kb 3-szor fürdött és a ruháit is úgy kell leszednem róla, hogy kimossam... A mosatlan tányért csak úgy halmozza, mondván "úgy is ráérek most mosogatni". Meg amúgy is "ő nem ér rá, meg a nők dolga a mosogatás". A szexhez sincs valami sok kedvem, de nem tagadom meg tőle, mert egyébként egy kedves plüssmaci :)) Amúgy nagy a szerelem, nagyon szeretem (3 pasit kosaraztam ki miatta) :) csak kicsit zavar ez a nemtörődömsége. Szerintetek, hogy változtassam meg?

21 L, Ő 42 F



2020. márc. 28. 09:06
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Én is ilyen kapcsolatban éltem, vagy 12 évig.

Persze, hogy többet keresetek elismert szakemberként, mint egy pályakezdő, de ilyen hülyeségekkel nem nagyon foglalkoztunk.

Csak én magam is képes voltam önálló felnőtt életre, főzés, vasalás, mosogatás, pelenkázás, még ilyesmik.

Egészen más dolgok miatt lett vége, de az egyik gyerekünk épp most költözik hozzám.

Azt mondja itt nyugi van, beszélgetés, meg rendezettebb kuckója.

40 fölött nem változtat az még senkit, sőt már 20 fölött se.

Én kiskamasz ként kezdtem bele a házimunkákba, nem is értem más miként nem?

2020. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Golddiger
2020. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!