Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek, ha a párom igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom igénytelen lett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Önkéntes karanténban vagyunk a párommal 2 hete (eddig külön éltünk), és nagyon elhagyta magát az utóbbi időben :( Nem mos fogat, mert "lusta", nem fürdik, mert "úgysem volt sehol". Az elmúlt két hétben kb 3-szor fürdött és a ruháit is úgy kell leszednem róla, hogy kimossam... A mosatlan tányért csak úgy halmozza, mondván "úgy is ráérek most mosogatni". Meg amúgy is "ő nem ér rá, meg a nők dolga a mosogatás". A szexhez sincs valami sok kedvem, de nem tagadom meg tőle, mert egyébként egy kedves plüssmaci :)) Amúgy nagy a szerelem, nagyon szeretem (3 pasit kosaraztam ki miatta) :) csak kicsit zavar ez a nemtörődömsége. Szerintetek, hogy változtassam meg?

21 L, Ő 42 F



2020. márc. 28. 09:06
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
"dobni" semmiképp nem fogom. Eleve az Ő házában élünk, nameg anyagilag is függök tőle :)
2020. márc. 28. 13:41
 22/32 anonim ***** válasza:
93%

"nameg anyagilag is függök tőle :)"


Az egész történetednek itt a lényege. Kezdhetted volna ezzel, akkor nem tépik a szájukat fölöslegesen a válaszolók több oldalon keresztül.

2020. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez most tényleg kamu kérdésnek tűnik.
2020. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Kamu kérdés, tartalmazza az összes sztereotípiát.

A végére már kicsit túltoltad az aranyásással.

2020. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Nem értem egyeseknek miért "kamu", ha egy lány tapasztaltabb férfival van együtt, de mindegy... Aranyásást meg nem tudom miből veszitek. Többet keres, mint én és ő fizeti a rezsit, néha étterembe visz stb. Így a keresetem jórészét magamra költhetem. Ha ettől "aranyásó" vagyok, akkor gratulálok.
2020. márc. 28. 16:08
 26/32 anonim ***** válasza:
95%
Egy idióta vagy
2020. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
41%
Egy ki.ba.s.z.ott aranyásó vagy😊 Minden szavadból süt😊
2020. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
86%

"(3 pasit kosaraztam ki miatta"


Emiatt az igénytelen vén phasz miatt?

2020. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
#28 az elején nem ilyen volt
2020. márc. 28. 17:22
 30/32 anonim ***** válasza:
29%
Te kis riban*
2020. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!