Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek ti mit tennètek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti mit tennètek, ha a párotok nem akarna összeköltözni veletek, ès nem keres megoldásokat?

Figyelt kérdés
Felnőtt emberek vagyunk,tehát nem tinik.A párom szüleivel èl,ès nem támogatják,hogy odaköltözzek az egyik lányommal,aki az èn háztartásomban èl,de ő sem akar velem albèrletbe menni.A szülei fèltik tőlem,hogy esetleg kihasználnám őt.

#Összeköltözès
2020. máj. 3. 12:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%

Incelkék, ti hogy terveztek egyszer egy csajjal összeköltözni? Addigra lesz saját lakás, ahova vinni tudod? Vagy csak becuccolsz a nőhöz, tehát olyat keresel, akinél van saját ingatlan?


Kérdező: Ez csak kifogás, az anyját állítja be rossznak. Valójában neki a jelenlegi felállás megfelel, és nem akar veletek élni. Nem tervez veled hosszú távon, csak szórakozik.


Most hol tudtok találkozni?

2020. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

#6, #8 de jó, hogy végre megjöttetek, annyira hiányzott már az értelmes nőgyűlölő megnyilvánulásotok. (IRÓNIA, gyengébbek kedvéért)


Mégis hol olvastátok,hogy a pasi fizesse az albérletet? Semmi se jó, ha albérletben kezdik az a baj, ha a nő költözne a férfi saját lakásába az a baj, ha a nő saját lakásába költözne a fickó az a baj. Maradjatok akkor otthon anyukátok szoknyája mellett, nem kell nektek párkapcsolat.


Kérdező:felejtős. Engedd el ezt a kapcsolatot, semmi értelme így. Neki nem vagy fontos, arra jó vagy, hogy időt töltsön veled, másra nem.

2020. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Na megérkeztek a kedvenc feministáim. Kikérem magamnak az incelséget, és csak a saját ingatlan lehet alternativa.
2020. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%

Kitenném a szűrét! Nekem is vokt parom. Szépen megjátszotta hogy elfogadja a lanyomat. Szultem neki egyet és megpróbálta elnyomni a nagylanyt. Nem engedtem. Meg elakarta venni a közös lányunkat de alkalmatlan gyereknevelesre. El is költöztem tole a ket lannyommal.


N

2020. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Egy ève vagyunk
2020. máj. 3. 14:11
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
De te miért akarnál a szüleihez költözni, ha ők utálnak? A lányodnak is elég lenne egy embert megszokni, nem rögtön hármat. Vagy már ő is felnőtt? Költözzön a férfi hozzátok (fizessen bele, ha kell) vagy ha az nem jó, keressetek együtt egy harmadik helyet, ha telik rá. Ha nem telik rá se neked, se neki, és mindkét helyen utálják a másikat, akkor ez van, gyűjtsetek. Ha meg nem akar közös életet, akkor gondolkodj el, te mit akarsz.
2020. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én szakítanék. Nem tinik vagyunk, és számomra egy párkapcsolatban fontos a szülőkről való leszakadás és egy idő után a közös háztartásvezetés és együttélés. Én mondjuk nem költöznék a nyakukra - de azért azt elvárnám, hogy legalább albérletbe jöjjön velem. De egy ilyen összejárogatunk, mozi, dugunk típusú párkapcsolat nekem egy kapcsolat első max. egy évében felel meg 24-5 éves kor fölött.
2020. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ha anyagi akadálya van, akkor megérteném, + te gyerekkel vagy, aki nem az övé, ezért szerintem érthető, hogy fenntartásai vannak, de mindent meg lehet beszélni egy egészséges kapcsolatban.
2020. máj. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nem a párom lakik a szüleinèl,hanem a szülei laknak nála,ès a páromnak van saját háza.Èn most adtam el a házamat vidèken,ès most fontolgatom,hogy èrdemes e vennem másikat ,ahol most èlek,mert ahhoz mèg kell plussz pènz.Lakás az olcsóbb,de oda meg nem akarok.A páromnak van sajátja most,ès ezèrt nem sz

eretne velem ketten venni egyet.Bevallom nem egèszsèges teljesen,akivel együtt vagyok.Van kisebb fogyatèkossága,ès gyámság alatt van,de èn elfogadtam.

2020. máj. 4. 16:19
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyámjai a szülei, akkor tudtommal ő nem is dönthet a saját vagyonáról. Csak a sajátodból "főzhetsz" és közben max. próbálhatsz mégis bevágódni a szülőknél.
2020. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!