Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek ti mit tennètek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti mit tennètek, ha a párotok nem akarna összeköltözni veletek, ès nem keres megoldásokat?

Figyelt kérdés
Felnőtt emberek vagyunk,tehát nem tinik.A párom szüleivel èl,ès nem támogatják,hogy odaköltözzek az egyik lányommal,aki az èn háztartásomban èl,de ő sem akar velem albèrletbe menni.A szülei fèltik tőlem,hogy esetleg kihasználnám őt.

#Összeköltözès
2020. máj. 3. 12:54
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Igen úgy van!
2020. máj. 4. 16:33
 22/28 A kérdező kommentje:
Bizonyítani is kell,hogy nem használom ki ,ès tènyleg szeretem.
2020. máj. 4. 16:36
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ember nem lenne sokàig a pàrom.
2020. jún. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Szexpartnernek es vagy kirandulasra elhivnam de kapcsolatnak nem igazan ereznem. Ha mindketten egyedul laknatok es osszekoltozes nelkul lennetek rendszeresen kettesben, az meg siman lehetne kapcsolat. De igy kinel vagytok egyutt? Rossz felallas. Egyebkent gyerekkel is lehet normalis ferfit talalni. De ilyen odakoltozest szulekkel terhelve amugy is megsinylene a gyerek.
2021. jún. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Összeköltözès nèlkül vagyunk rendszeresen kettesben.Azt írtam,hogy a nagyobbik lányom autista, ès a párom sem teljesen egèszsèges. Egyèbkènt szeret velem lenni.Sok helyre eljön velem

.Szeret elkísèrni ide-oda.

2021. jún. 5. 14:30
 26/28 anonim ***** válasza:

2,5év alatt nem jutottatok dűlőre? Miért emelted ki??

Én drasztikusan állnék a dologhoz. Megmondanám vagy együtt lakás vagy viszlát.

2022. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta, kérdező?
2022. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Atyám mennyi idő elment és te csak vársz.

Elhagytam volna már 2020-ban, nemhogy 2 évre rá!

2022. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!