Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy párkapcsolatban 5 év után is még két havonta szakítgatni?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt a feleségemmel. 3 hónap után összeköltöztünk, 2 év után papíron házasságot kötöttünk, és most három hónapja van egy kis babánk. Majdnem minden hónapban szakít velem, elvileg végleg, de aztán 4-5 nap után visszajön. Azt hittem, a kor haladtával érik; amikor nem haragszik, akkor maga is nevetségesnek és csúnyának tartja ezeket a gyakran szinte ok nélküli szakításokat, de végül mindig megismételi. Már lábujjhegyen járkálok, mindent kerülök, amiről tudom, hogy nem szereti, mégis mindig talál valamit, amin kiborulhat. Megfigyeltem, hogy általában menzesz előtt pár nappal csinálja ezt, és általában valakire féltékeny. Amikor abszolút nincs kire féltékenynek lennie, akkor előszed valami több hónapos vagy éves sztorit, amit már elvileg kiveséztünk. Lehet ez ellen valamit tenni?

2020. máj. 13. 03:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Semmi oka féltékenynek lenni, mert akkora puhapöcsű vagy, hogy a társkereső piacon el se kelnél.
2020. aug. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!