Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A feleségem gépén találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem gépén találtam sok olyan képet ahol meztelen vagy az exeivel éppen szexel. Ez egy 7 éves házasság 10 éves kapcsolat. Miért tartotta meg? Tőlem miért nem kért ilyet? (4 exről van ilyen képe, meg sok magáról, de mind előttem lévő).

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Mert veled komolyan gondolja??? Mondjuk gáz, hogy megtartotta, én töröltem volna ha lenne ilyenem.
2020. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nosztalgiázik.Veled meg mindennap szexel,úgyhogy ne aggódj.
2020. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Ja ha férfi tart meg pár tetra bájtnyi szexfotót az exekkel akkor "csak" régi emlék, nem komoly, de ha nő akkor gondolom egy lotyó ezt akartad mondani igye?
2020. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

3-mas én senkivel nem csináltam ilyen képeket.

És tudom a feleségemről hogy nem olyan.

Csak nem értem. Ennyi.

Hátha volt valakinek ilyen és meg akartam tudni mit csinált.

2020. aug. 13. 20:34
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, el is feledkezett a képekről. Nekem is vannak olyan dolgok a gépemen, amiről így azt sem tudom, micsoda. Lehet, emléknek megtartott képeket, és ezek is köztük voltak. Egyáltalán nem biztos, hogy nézegeti őket.

Lehet, tőled azért nem kért, mert megkomolyodott, rájött, hogy nem a legjobb ötlet ilyeneket csinálni. Vagy nem tartott elég bevállalósnak hozzá. Vagy tudta, hogy veled örökké akar lenni, akkor meg minek csináljon?

Őt kéne megkérdezned, ő fog tudni erre választ adni.

2020. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Nagy házasság lehet...
2020. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 peca1000 ***** válasza:
27%
Hogy legyen mit mutogatni az unokáknak, ha nézik a családi fotóalbumot :D
2020. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Honnan tudod, hogy mikoriak a képek? :)
2020. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem törölte ki mert akkor fiatal volt.Tehát nekem ez ugrott be nőként:ha 10 éves kapcsolat,akkor azokon a képeken 10 évvel fiatalabb volt.Nem az exeit nézegeti rajta,hanem saját magát hasonlítgatja össze a képek alapján a fitalabbkori önmagával.Magamból kiindulva
2020. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
elég gáz...
2020. aug. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!