Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan szol bele hogy mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szol bele hogy mire költöm a pénzt ha közös kasszán vagyunk?

Figyelt kérdés

A bevételünk 2/3 at én keresem, a többit a feleségem. Ezen kivül nekem néha van plusz bevételem is de nem rendszeres.

Ha szeretnék venni valami drágább dolgot azon mindig a vita megy.

Feleségem inkább apróságokra költ mint pl ruha, én meg idö ként szeretnék venni nagyobb dolgokat pl uj szamitogep, uj furogep, stb.

Korabban is volt vitank mikor az oreg auto elromlott es nem erte meg megjavitani, helyette vettem egy olcso autot ami mukodik es 1 havi fizetesembe kerult. Azota belatta hogy kellett az az auto mert anelkul nem tudnek munkaba jarni, az oreg auto meg gyarkan az ut szelen hagyott.

A szuleitol latta hogy csak gyujtogetnek de nem vesznek semmi draga dolgot, az autoikat is 20 evig hasznaljak.

En viszont a sporolas mellett elvezni is szeretnem a megkeresett pénzt.

Van sporolt pénzünk, nem nélkülözünk.


2020. szept. 10. 11:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha közös, akkor jogos a beleszólása is.
2020. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!