Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nehézséget a WC használat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehézséget a WC használat ha párja is ott van? Hogy küzdötte ezt le ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 18:01
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

* okoz másnak is nehézséget a WC használat, ha párja is ott van?

Ki hogy küzdötte le ?

2020. dec. 3. 18:02
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Én nem tudok hugyozni, ha bárki velem van közben. Sehogy nem küzdöttem le, ennyi magánszférám azé legyen már:D

20F

2020. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Nincs bent a wc-ben párom, amikor xarok. De olyan volt már poénból, hogy amikor ő pisilt, közben én fogtam a péniszét és célozgattam vele.
2020. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy nem küzdöttem le, és nem is akarom. Hadd legyek már a klotyón egyedül!
2020. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt. Olyan értelemben, hogy az exem lakásában nem tudtam a nagydolgot elintézni normálisan. Hónapokig, minden ottalvásnál.

De az élet más területein is folyamatosan szorongtam mellette, nem véletlenül lett vége a kapcsolatnak.

2020. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%

Emlékszem az első csülkös bableves utáni wczésre a barátnőmnél.

Elsőnek csak elmentem mintha kezet akarnék mosni, megnyitottam a csapot kicsit, mintha mosnám az arcot, kicsi háttérzajat csinálva a wc-ben.

majd óvatosan felnyitottam a wc tetejét, ráültem, közben ablakot kinyitottam.

Már ettől a készülődéstől leizzadtam mert annyira feszített a dolog belülről.

Sunyin elengedtem egy halk fingot, mintha köhögtem volna, majd figyeltem a reakciót kívülről.

Semmi nem jött barátnőmtől így egy komolyabb köhögés imitáció kíséretében egy komolyabb durrantás következett.

Ekkor már hallottam utána mikor fülleltem hogy motoszkál a barátnőm majd kérdezte hogy mit vertem le.

Utána felálltam megnyittotam a zuhanyzót is, amit már furcsált kérdezte hogy tusolok?

Mondtam hogy csak az arcom jobban meg kell mosnom.

Ekkor már komolyan izzadtam a polóm is tiszta víz volt.

Mindegy ami mindegy alapon rákészültem elsőnek valami reccsenés hagyta el alul a szellőző nyílásomat, majd egy mély durranás, és pár éles petárdadurrogás szerű hangjelenség.

mikor hátranéztem sajnos a fal is a fehérből késő őszi színeket vett fel.

A durranás végén még a kutya is ugatott egyet a másik szobában ekkor tudta a barátnőm baj van, megkérdezte mi van?

Mondtam neki hogy vennem kell új fehér falfestéket.

Majd elvittem fagyizni.

2020. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Bezárom az ajtót.
2020. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#6

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2020. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

5-ös válaszolóhoz hasonló a helyzet.

Nem tudok úgy xarni hogy a lakásba van, egyszerűen szorongok..

de kis dologgal semmi baj

2020. dec. 3. 19:09
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Sosem értettem az ilyen embereket. Egymás nyálát ízlelgetitek, együtt szexeltek, egymás különböző testnedveit meg nemiszervét nyalogatjátok és idióta hangokat adtok meg fejeket vágtok előtte, miközben elélveztek...


Kullantani miért akkora dolog ezek után zárt ajtók mögött, az erre kijelölt helyen?

2020. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!