Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nehézséget a WC használat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehézséget a WC használat ha párja is ott van? Hogy küzdötte ezt le ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 18:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekoromban anyám fogta a kezem miközben kullantottam. Aztán felnőttem... és a feleségem a babával a karjában szorította a kezem hogy könnyen menjen nekem a szorulásos balhé.


Mostanság már a 2 unokámat Petit és Bettikét kérem meg arra hogy fogják a kezeim,sajnos én már szaftosan sz@rok manapság,és nem valami kellemes így fosni 88 évesen ,mert néha előbb jön minthogy a wc-re érkeznék meg.

2020. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Egy nagyon apró, természetes szorongás bennem is van, de megvagyok vele. Idegen helyen lehetőleg nem megyek el kullantani, de ha muszáj, akkor elfogadom.

Viszont olyan emberek mellett dolgoztam, akik önállóan nem tudták elvégezni a dolgukat. A tudatuk tiszta, mint bárkié, csak a mozgásuk korlátozott gyerekkoruk óta. Mivel megélik a 60 évet, és még folytatni szeretnék, el kellett, hogy fogadják a helyzetet. Ugyanígy elfogadná bárki, aki rákényszerül, mert pl tömegszállásra kerül.

2020. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nekem nem gond... Neki az, pedig ő a férfi. Fél hogy meglátom nagydolog közben. De kis dologa közben nem gond. A durrogtatás meg mindenhol megy neki...

Az rossz ha vendégségben tör ránk a cifra, akár itthon, akár ha mi megyünk. :D Akkor kínosabb a dolog, bár természetes.

2021. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!