Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nehézséget a WC használat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehézséget a WC használat ha párja is ott van? Hogy küzdötte ezt le ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 18:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
#10 hmm... én is erre gondoltam, miközben a kérdést olvastam.
2020. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Emberek vagyunk, nem csináltunk belőle nagy ügyet, megfájdult a hasam elmentem wc-re zárt ajtók mögött. 3 hónap után összeköltöztünk, jól is néznénk ki bélcsavarodással járkálnánk kórházba.
2020. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi felnőtt emberek vagyunk es tudjuk hogy ez is hozzátartozik a természetes életfunkciókhoz. Ezt esetleg tudatositsd magadban.
2020. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az is bennevan, hogy a másik ne ott hallgatózzon, mert egyrészt bizarr, másrészt pedig... egyszerűen csak ne.


Támogatandó dolog a zenélő wc-k létrehozása, sok étteremben, fagyizóban már ilyesmi van. Talán nem véletlenül.

2020. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Tudom hogy felnőttek vagyunk és az élet része.

De ha nem szól zene vagy valami nem megy. Frusztrál hogy csend van, és bizarr mód közel “hallgatózik” pedig nem vagyok egy túl szellentős fajta, egyszerűen csak nem akarom hogy ott legyen. De mielőtt mennék WC-re bejelenteni se akarom, hogy bocs xarni kell.. az se jobb 😂😂😂

2020. dec. 3. 21:59
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én első alkalommal mondtam, hogy nem hallgatna valami zenét, mert lenne egy nagyobb dolgom a mosdóban, aranyos volt berakott valami zenét addig 😅
2020. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Ez jópofa lehetett 😁

Szerintem valami hasonló lesz nekem is 😂

2020. dec. 3. 22:53
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Be szoktunk rakni zenét.
2020. dec. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon jópofa volt a barátom. Komor arccal odaállt elém telóval és kijelentette: "Te maradj itt a szobában és hallgass valami zenét vagy nézz videót!" Azzal elsétált. XD
2020. dec. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Haha ez vicces lehetett 😃
2020. dec. 5. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!