Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek a párkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párkapcsolatok hány %-a megélhetési kényszerkapcsolat?

Figyelt kérdés

tehát a pár tagjai nem tudnának / vagy nagyon ócskán megélni egymás nélkül.


30 felett én ezt simán teszem 70 %-ra is.


F/30


30 alatt csak azért nem, mert a huszonéveseket még gyakran a szülők stafírozzák ki pénzzel.


2020. dec. 25. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Én nem érzem hogy egyedül 250-ből annyival rosszabbul élnék, mint ketten élnék 500-ból. Két ember 2x annyit eszik, mint 1 és sok másra is 2x annyit költ. Lakni meg amúgy sem bérelnék egy egész lakást egyedül, mert az nagyon drága.
2020. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Azért van az a része is a dolognak, hogy olyan párt fogsz ki, aki benyeli a világ létező összes pénzét.

Persze mindez nem derül ki az elején.

Na nekem sikerült egy ilyenbe beletrafálnom, elég nehéz volt kimászni belőle.

2020. dec. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Miközben anyád tart el, eliszod a fizetésed, és semmire se vitted 30 évesen, sikerült kìvülállóként erre a következtetésre jutni. Ügyes vagy. És mint kívülállónak, mi a véleményed az emberi intelligenciáról?
2020. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
75%-a.
2020. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
70-80
2020. dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem kevés kapcsolat indul megélhetésinek, de nagyon sok alakul át.


És nem függ az életkortól, sokan beszorulnak a közös albérletbe, az egyikük lakásába, mert legalább az egyik félnek nincs hova mennie, így tűr, és próbál kapcsolatból kapcsolatba menni.


Ennek az elsődleges oka a lakhatási válság, hazamenni nem akar/tud, marad a kapcsolat, ahol megoldott a lakhatás, és ha megromlik, akkor vagy csendben van, vagy próbál átliánozni egy másikba.

2020. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es! Meg akik felpontozták! Ti ilyesmire mint rezsi vagy közösen használt ingóságok nem is gondoltok?

Mert de, egy nettó 500-as bevételnél akár havi 80-100 ezer forintot is buktok, ha külön lennétek, igaz nem fejenként, hanem elosztva és mindketten úgy 40-50-el kevesebbet tudnátok költeni. Azért a világ nem csak a kajából áll, pláne, hogy azt is jóval gazdaságosabb két emberre főzni. Mit gondoltok a szegények miért éltek régen nagy háztartásban? pont mert fajlagosan sokkal többet tudtok spórolni úgy.

2020. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-ossal értek egyet. A közös élet kialakulása után normális esetben nő az életszínvonal, tehát mindenképp visszaeses, ha szetmennek.

Viszont mivel a legtöbb család legnagyobb (es egyedüli) vagyona a közös ingatlan ezért a legegetobb függőség szerintem is a lakhatás miatt alakul ki. Arról nem is beszélve, hogy legtöbbször olyan hitellel, amit csak együtt tudnak törleszteni.

2020. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-osnak van igaza sajnos.
2020. dec. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem eleinte nem úgy indul, illetve van, ahol igen, de az más kategória pl. sugar kapcsolatok.

Szerintem ami után összeköltöznek, nehezebb lépni és beleragadnak, mert akkor nem kell visszafizetni a kauciót, vagy az egyiknél laknak, akkor nem kell lakbért fizetni és hasonlók.

2020. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!