Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szakítanál csak azért mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál csak azért mert a párod szinte sosem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 09:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
74 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Aki sose kívánja a szexet VELEM, az nagy eséllyel engem nem kíván és mással szétszedné az ágyat. Max. azért van velem, mert nem jött neki össze jobb. Illetve van azért kivétel, egészségügyi problémák és szülés utáni 1-2 év nem ez a kategória!
2021. jan. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen nemhogy szakitanék el is válnék ha ennyire nem egyeznek az igényeink.Nem élném le az életem annyi lelki bajjal mint amennyit ez hozna magával.
2021. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem! várnék még 5-10 évet, és csak utána kezdenék ezen töprengeni, mint az elmúlt héten legalább 3-4 kérdező (mindkét nemből).



Sokkal jobb ezeket a dolgokat még 10 évig a szőnyeg alá söpörni

2021. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ. Ha beteg vagy aszexuális, akkor nem.
2021. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Ez a helyzet. Mindig van aki megoldja a férjem helyett. Ő meg úgy csinál mintha semmiröl nem tudna, pedig tudom hogy tisztában van vele. Neki így jó mert fenntartja a látszatot.
2021. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem.

#1: Nem arról van szó, hogy VELED ne kívánná. Tudod, az emberek nem egyformák, szexuális igények tekintetében sem.

Nekem meg távolról sem az a legfontosabb. Oké, azért ha nulla intimitás lenne, az tudna zavarni. Ha más nem is, de egy kis összabújás szükséges lenne, meg ha szexelni nem is akar, de jól esne, ha néha legalább engedné, hogy kinyaljam, de amúgy csak azért, mert ritkán akar szexelni, nem dobnám el azt, akit szeretek.

F

2021. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
6-os, szerintem ne általánosíts. Én mint nő, egyáltalán nem egyforma módon kívánom mindenkivel a szexet. Volt olyan partnerem, akivel 4 év alatt két kezemen is meg tudom számolni, hányszor voltam hajlandó lefeküdni, mert nem vonzódtam hozzá igazán, csak azért voltam vele, mert már mindenki vénlánynak nézett és mert amúgy barátként szerettem. A következő partnerem meg azt mondta, kicsinálom, annyira nimfomán voltam vele, mert hozzá őrületesen vonzódtam. Szóval van ilyen. És olyan is van, hogy akihez vonzódok, mégsincs kedvem vele lefeküdni, mert megoldatlan konfliktusok vannak köztünk. Nyilván nem mindegy, hogy a vonzalom hiánya vagy konfliktusok, egészségügyi problémák, szülés után van szexszünet. Egyáltalán nem ugyanaz a megoldás, az ok a lényeg. (1-es vagyok.)
2021. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen a kapcsolat azon felül, és milyen régóta vagyunk együtt.

Ha jól megvagyunk, és hosszú kapcsolatban, csak idővel változott meg a szexuális igénye, akkor már nem dobnék el egy kapcsolatot emiatt.

Viszont pár év után még időben tovább kell lépni olyanba, ahol a szex is működik.

2021. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Ha fiatalok vagytok akkor igen szakitanék vele, mert ez nem normàlis!
2021. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Mindenképpen!

Egy férjes nő 2 évig volt szeretőm. Valahányszor találkoztunk, ahogy írta korábban valaki, gyakorlatilag szétesett alattunk az ágy (vagy a kocsi hátsó ülése) – a férjével viszont már több, mint egy éve nem volt semmilyen testi kapcsolata.

2021. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!