Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szakítanál csak azért mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál csak azért mert a párod szinte sosem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 09:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
26%
Hát ez érdekes kérdés. Pont benne vagyok egy ilyen szituban. Van feleségem, és jól működő kapcsoltunk van. Van egy jó barátom akinek van egy párja. Na most a barátom valamiért nem szeret szexelni. Most volt 3 napja, hogy 18 hónapja nem voltak együtt. De ha együtt is vannak, akkor is 2-3 perc, és persze a csaj nem tud elmenni. Szeretik egymást, de valamiért nem működik közöttük a kémia. Viszont a párja átjár hozzánk. Itt szokott tölteni néhány órát, ilyen olyan ürüggyel, és ilyenkor minden is megtörténhet. Mielőtt elkezdenétek savazni, hogy milyen ro.adék vagyok, hogy megcsalom a párom. Nem csalom meg. 3-an szoktunk ilyenkor lenni. És nem kényszerítem rá a feleségem, akivel egyébként több mint 10 éve együtt vagyunk. Részéről ez egy egészséges kíváncsiságból indult, illetve egy picit piálós este, és elkezdtek csókolózni előttem. Így indult ez az egész. Na most igazából emiatt nem szakítottak, mert a csaj sem feszült amikor innen hazamegy, nekünk is színes a szexuális életünk. Jól érezzük magunkat nagyon. Persze ehhez feltétlen meg kell bízni a másikban. Feleségem is tudja, hogy nem hagynám el egy másik nőért, illetve eszembe nem jutna megcsalni. Ugyanez visszafelé is megvan. A harmadik lány sem akar egyikünket sem megszerezni magának. A barátom sem maradt egyedül. Igazából párszor már ő maga hozta fel, hogy jó lenne a párjának kereseni valakit, mert ő egyáltalán nem kívánja a szexet. De más nővel sem. Azt hiszem az ilyenekre mondják, hogy aszexuális. Persze meg nem kért de ahogy a beszélgetés alakult igazából azt vettem észre, hogy ő örülne neki ha velem tenné meg, mert bennem megbízik. Persze nem mondtam el neki, hogy nem csak velem, hanem a feleségemmel is együtt bulizik a párja. Nem akarom játszani az önzetlent, de ha nem történik meg közöttünk ami jelenleg is tart, már elhagyta volna a párja. Folyamatosan sírt a feleségemnek, hogy ő biztos ronda nő. Magában kereste a hibát. Stb. Közben egy nagyon vonzó nő, férfi szemmel nézve, de úgy látszik női szemmel nézve is az :). Szerencsére nálunk ez tök jól működik. És feleségem nincs elhanyagolva. Szoktunk kettesben is találkozni a lánnyal, mert a segítségemet szokta ebben-abban kérni, de olyankor semmi nincs közöttünk. Még vele sem csalnám meg a feleségem. De nem is erőltet semmit, olyankor pusztán barátok vagyunk. És ez már 1 éve működik közöttünk.
2021. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!