Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen volt az osszekoltozes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az osszekoltozes az elejen?

Figyelt kérdés

Milyen problemak adodtak vagy kellemetlenseg? Tipp vagy tanacs hogy mit kellene?


(Kozosen uj alberletbe koltozes)


2021. jan. 11. 19:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mi július óta lakunk együtt. Hát voltak gondok :D :D

De szerencsére megoldódni látszanak a problémák. Ezekre számítottunk amúgy, mert az összeköltözés előtt már ismertük egymást 6 éve mint barátok és 2 éve mint egy pár.

Ami mindenképp pozitívum : kényelmesebb, hogy nem kell végre találkozókat szervezgetni és sokkal könnyebben kezeljük így a szabadidőnket, hogy nem lebeg a fejünk felett, hogy ezen és azon a napon találkozunk... Sokkal érettebb, felnőttebb a kapcsolatunk. Szerintem sokkal mélyebb is. Egészen más féle szeretetet érzek iránta, mint eddig. Még reggel 7kor is jó kedvem van mikor megyek munkába, mert oldalra nézek és ott pihen mellettem és még félálomban, totál kómásan is próbálja motyogni, hogy "legyen szép napod baba". <3


Hátrány... hát az is van :D ő mama hotelből jött, ahol semmi dolga nem volt, én pedig albérletből. Én rendmániás vagyok, ő csak akkor takarít ha már észrevehető.

Kompromisszum. Ez a legfontosabb és csak így működünk mi is. Én is engedtem a kényszeres takarításmániámból, ő pedig kicsit összekapta magát és próbál besegíteni.

Szex az most heti 3-4ről lecsökkent heti 1-re, de ez nem az összeköltözés miatt, hanem mert megőrülünk már ettől az ingerszegény élettől. Mindkettőnk elvesztette a hobbiját a covid miatt és amit eddig szerettünk szabadidőnkben csinálni arra most nincs lehetőségünk.

Próbáljuk feltalálni magunkat, közös sorozatnézés, filmek, társasozás stb de nem olyan. És ez kihat sajnos a szexre, mert így sokkal monotonabbnak érződik minden nap, hogy együtt is lakunk. Viszont ez csak ideiglenes remélhetőleg.


Amúgy sok aprósága megőrjít, a mosdókagyló tiszta fogkrém miután fogat mos, a bepárosodott tükröt mindig a kezével letörli hogy lássa az arcát emiatt 3-4 naponta takarítom mert dzsuvás és foltos lesz, ha kakil sokszor elfelejt fújni utána, iiiiiszonyat hangosan tud csámcsogni :D ezek eddig sose tűntek fel... de amúgy szeretem ezeket a hülyeségeket is, mert tudom, hogy nekem is van nagyon sok és ő is elfogadja ezeket.


22n-24f

2021. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!