Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem féltetek az összeköltözéstől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltetek az összeköltözéstől?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok 29 F vagyok.

Tavaly lett meg az első lakásom.

Egy ideje járok egy lánnyal most fog oda költözni hozzám.


Nyilván a rezsit felezzük,de ha ezen kívül költ majd a lakásra, egy esetleges szakítás után nekem azt a pénzt vissza kell neki fizetnem?



2021. febr. 15. 10:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
94%

Tessék mondani, egy bútort vagy tévét, mosógépet hogyan lehet VALAKINEK a nevére venni?

Autónál és ingatlannál van nyilvántartva, hogy ki a tulajdonos.

2021. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

7#

Pont így van ahogy mondod

Pl.van eg kedvenc fotelom azt kidobná,hogy amit vesz majd újonnan fotel annak legyen helye


Ezért akarok mindent felesben fizetni

Mikor szakitanank különben se csaj se fotel nem lenne


És ez csak egy a sok közül

Ugyanezt csinálna az étkező asztallal idővel az ággyal stb.

2021. febr. 15. 10:53
 13/36 anonim ***** válasza:
95%
Nem féltem, alig vártam. A barátom költözött az én lakásomba, meg se fordult a fejemben ilyesmi. Pedig együtt újítottuk fel, a barátom szerintem legalább másfél milliót beleölt, én minden számla az én nevemre szólt, mert nekem volt kedvezményem a tüzépen. Most már a férjem, soha még csak téma sem volt ez közöttünk. Ha ennyire nem bízol a lányban, szerintem kár összeköltözni.
2021. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
48%

Húúúúúúúúú, én nagyon behúznám a kéziféket!


A helyedben megmondanám neki, hogy itt vannak ezek, és amíg használhatók, maradnak is.

Aztán lehet, hogy magától megoldódik a kérdésed, ha érted, mire gondolok. ;-)

2021. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
30%
Ingyen lakik a fiúnál hahó. Ha fiúnak a részben leamortizált bútorokat ki kell fizetnie szakításkor, akkor szakításkor fizesse ki a nő azt a pénzt amibe az albérlet került volna. Nő vagyok,mielőtt bárki is beszól,szerimtem ha már ingyen lakik akkor a bútorok árához nyugodtan hozzájárulhat, amit ő is használ meg ő akar. Fúj micsoda gondolkodás.
2021. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
32%
Ja ha itt tartunk akkor fizesse ki azokat a bútorokat amiket kidob és a te költségeden voltak. Vigyázz mert megy féreggel készülsz összeköltözni.
2021. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

13#

Alapvetően nem biztos,hogy összeköltöznék vele

És tudom,hogy nem ő lesz akinek majd gyűrűt adok,de van ez a dolog a "pandémia"vilagjárvány, koronavírus


Mit csináljon az ember 8 után alapvetően most nehéz is az ismerkedés

Ő itt van, legalább van aki szól az emberhez 8 után is

2021. febr. 15. 11:01
 18/36 anonim ***** válasza:
96%

"legalább van aki szól az emberhez 8 után is"


Jujj, de szánalmas.

2021. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

18#

Tudom most a szemedben én vagyok a szánalmas gyarló ember

De igazából nem érdekel a véleményed:D

2021. febr. 15. 11:07
 20/36 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsétlen csaj...
2021. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!