Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem féltetek az összeköltözéstől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltetek az összeköltözéstől?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok 29 F vagyok.

Tavaly lett meg az első lakásom.

Egy ideje járok egy lánnyal most fog oda költözni hozzám.


Nyilván a rezsit felezzük,de ha ezen kívül költ majd a lakásra, egy esetleges szakítás után nekem azt a pénzt vissza kell neki fizetnem?



2021. febr. 15. 10:20
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Igazából a szerelmi életemet mindig a munkahellyel tudtam párhuzamba állítani .


Dolgozgattam csinálgatom,de ha adódik egy jobb lehetőség akkor váltok.

2021. febr. 15. 11:09
 22/36 anonim ***** válasza:
87%

Hát így tényleg nincs értelme összeköltözni.

Sőt, szerintem folytatni sem, de ez a magánvéleményem. Én soha nem járnék úgy egy lánnyal, hogy közben már biztosan tudom, hogy nem ő lesz életem párja.

2021. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
67%
21, akkor innentől értelmetlen a kérdés, nyilvánvalóan mindent írj, számlázz, rakj el és felezz. De azért kicsit sajnállak, hogy ilyen sivár érzelmileg az életed.
2021. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, szànalmas, számító alja a viselkedésed, és azok a vàlaszolók is, akik még a lányra mondjàk, hogy gàz meg féreg...

Borzadàlyok vagytok.

Remélem, a lány hamar rájön, hogy kivel kezdett, és talál egy normàlisat.

2021. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
34%
Maradjunk annyiban hogy mindketten hunyók. Aki ingyen beköltözik és már rbeköltözés előtt sajat tulajdonaként kezeli a lakást, kidobálja a tulaj bútorait, újat vetet, átrendezi hagy ne mondjuk már hogy ártatlan bárányka.elég komoly piros zászlók ezek.
2021. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
83%

"ingyen beköltözik"

Az a normális, hogy az ember a párjától nem kér albérleti díjat.

2021. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
70%

Hát de most egy normális kapcsolatban nem azt akarom, hogy a másik otthon érezze magát? Legalábbis nőként megérteném, hogy neki van egy elképzelése arról, hogy nézzen ki az otthona. Ha hozzám költözik, erről mondjon le?


Nem hiszem, hogy egy férfi úgy képzeli el az otthonát, ahogy nálam kinéz, lila vázák, rózsaszín, szőrös vázák, ezer meg egy türkiz kiegészítő, retro poszterek... kompromisszum.

2021. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
78%
Végigolvastam a válaszokat, és egészen elképesztő ez az egész... Kérdező, a te hozzáállásod gusztustalan, gyakorlatilag kihasználod a csajt, amíg nem találsz jobbat, hitegeted, ő meg valószínűleg nagy reményekkel telve költözik hozzád. Persze, nem vagyunk egyformák, nőként írom, a párom az én lakásomba költözött, de soha nem jutott volna eszembe ilyeneken agyalni, hogy ha vesz valamit a lakásba, mi lesz szakításkor... eszem megáll. Azért költöztünk össze, mert szeretjük egymást, és együtt akarunk élni. Ne tedd ezt szegény lánnyal, mondd el neki őszintén, hogy csak d*gni akarsz vele, ne okozz neki később még nagyobb fájdalmat.
2021. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
45%
Igen jól kell éreznie magát, én se kérnék bérleti díjat, de mi az hogy a masik ember tulajdonát képező bútorokat kidobálja? Ha valaki beköltözne hozzám megnézhetné magát hogyha ilyenekkel állna elő. És ha évekig itt lakna és visszakövetelné miután kidobálta az én cuccaat hogy ez meg ez az övé... Hát lehet valakinek bekefér, nekem nem.
2021. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
36%

29-es, tudod, ez a gyakorizós nőknél oly természetes kettős mérce.

A kérdező világosan leírta 12-es kommentjében, hogy az egyik kedvenc foteljét ki akarná dobni a nő, hogy vegyen egy újat oda, amilyen neki tetszik. Tehát még csak nem is a saját kedvenc foteljét vinné oda, hanem venne egy újat. És ezt a gyakoris logika szerint engedni kell, hogy a nő otthon érezhesse magát. Mert ő attól érzi otthon magát, ha vesz egy új bútort oda. Az, hogy a férfi hogyan érzi magát, hogy nincs ott az ő megszokott bútordarabja, az ugyan kit érdekel? :-))) Ezt hívják némelyek itt kompromisszumnak.

Arról már ne is beszéljünk, hogy nem máshol tárolják addig (nyilván nincs hol), hanem kidobnák. Aztán, ha a csaj lelép, akkor meg viszi a foteljét, hisz az ő pénze van benne. Ugye milyen kompromisszumos megoldás? :-)))

És a kérdező egy szemét gazember, aki kihasználja a nőt. A nő megérdemli, hogy a kérdező helyett egy normális férfit találjon. Persze-persze, csak a normális férfi nem ilyen nőt érdemelne. :-)))

Az más kérdés, hogy amit a kérdező 21-ben írt, az szintén inkorrekt. Ezért nagyon is egyetértek 25-össel. Hogy az ő pontozása hogyan áll, mutatja az itteni színvonalat. :-)))

2021. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!