Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan oldjuk meg a lenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg a lenti helyzetben az összeköltözést?

Figyelt kérdés
Nekem van lakásom, amit a saját ízlésem szerint rendeztem be, végre minden olyan, amit mindig is szerettem volna, nem keveset költöttem rá. A barátom albérletben lakik és van egy 3 éves nagyon mozgékony és rosszcsont staffordshire terrierje. A 1,5 szobás lakásomban nem lenne neki elég tér, ráadásul hajlamos rombolni, összerágni dolgokat és féltem a berendezéseimet. A lakásom nem szeretném kiadni másoknak, nagyon sokat dolgoztam érte, hogy ilyen legyen, mint most, valamint azt sem akarom, hogy üresen álljon és mellette én is fizessek albérletet. Párom nyilvàn ragaszkodik a kutyájához, amit megértek.

2020. dec. 30. 08:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
70%

Mindenki marad a saját helyén. Ennyi. Gondolom a "párod" nem fogja kifizetni a kutya által okozott kárt, nem fog utána takarítani sem stb.

Minek bonyolítod túl...?!

2020. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
65%
Ha már az elején nem tudtok a lakás vs kutya problémára megoldást, akkor maradjatok csak szépen mindketten otthon, és járjatok össze kefélni néha. Ez így úgysem kapcsolat.
2020. dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Mindketten össze szeretnénk költözni, nem szexkapcsolatban vagyunk. Keressük a megoldást, a felvázolt helyzetet ti hogy oldanátok meg? Amit kihagytam, hogy egyelőre nincs pénzünk kertes házat venni, ami a legoptimálisabb lenne.
2020. dec. 30. 08:50
 4/41 anonim ***** válasza:
70%

3: valaki lemond valamiről. Vagy ő a kutyájáról, vagy te az érinthetetlen lakásodról.



Esetleg bérelhettek közösen egy házat, és te vagy fenntartod a lakást üresen, vagy igenis kiadod.



Itt nincs kecskének-káposztának jó megoldás.


Ez nem a tini rovat, ahol majd biztat mindenki, hogy ne aggódj, a jótündér majd megoldja, ebben a helyzetben kőkeményen látszik, hogy nincs olyan megoldás, hogy a lakás is érintetlen maradjon (kiadás vagy kutyával beköltözés), a kutya is megmaradjon (aki nem mehet a lakásba, és házat nem vesztek/béreltek), és anyagilag se legyen más a helyzet (nem fizetsz plusz pénzt a bérelt házért, és az üres lakásod fentartásáért)

2020. dec. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
25%

Én elmondom hogy oldanám meg. Egyszerűen nem normális, hogy már tömegével kötődnek emberek emberi szinten egy állathoz. Én imádom az állatokat, a legyet sem csapom le, akarok majd cicát, kutyát. De ez, amikor jelen esetben, a párod, nem tudja a kutyát olyan helyre tenni, hogy veled lehessen. Mi az üzenete ennek, komolyan? Hogy te pontosan annyit érsz neki, mint a kutya? Sőt, valahol a kutya ér többet, mert ha nem lesz kitalálva valami akkor vele marad. És komolyan ilyen alapokkal akarunk kapcsolatot építeni, hogy megértjük miért egy állatot választ a párunk egy komplex emberi lény helyett?


Az a megoldás, hogy tegye a kutyát olyan helyre, ahol tudja válogatni, mert gondolom nem egyedül a kutyájával akar meghalni, még nem tőle akár gyereket stb. stb.


Fff

2020. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
18%
válogatni -> látogatni
2020. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
55%

5: miért, az jobb, hogy a kérdező meg a lakását tartja szentnek és érintehetetlennek? Egy tárgyhoz kötődik.


Egyikük sem normális, de mivel megoldani sem akarják, ez igenis szexkacsolat, a valódi kapcsolatban lemondasz dolgokról a másikért, és engedsz kompromisszumokat. Itt egyik félben sincs meg.

2020. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
87%

5-ös nem normális.


Kérdező, pedig csak azok az opciók vannak, amiket felsoroltál. Én mindkettőtöket teljesen megértelek, jó, hogy ti is egymást. Viszont lehetőségnek csak azt látom, hogy vagy szépen lassan elfogadod, hogy odaköltözöl a párodhoz és kiadod a lakásod, vagy ők mennek hozzád, és ha valamiben kárt tesz, akkor azt meg kell javítani. Mindkét esetben lehet cél, hogy közben gyűjtötök kertes házra.

2020. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
41%

Itt a megoldas: jo kutyakikepzo, es szobakennel. Reggel nagy seta, akkor egesz nap alszik a kennelben a kutyus, parod hazajon, nagy seta akar kozosen, es megintcsak alszik egesz nap. A kennel jo dolog, csak okosan kell hasznalni, ez NEM allatkinzas. Ha erdekel bovebben irj nyugodtan, 2 kutyam van sajat lakasban

23N

2020. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
24%
A pontozást elnézve marhára édemes itt bármit mondani
2020. dec. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!