Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Melyek lehetnek az együttélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek lehetnek az együttélés GYAKORLATI nehézségei egy idősebb emberrel?

Figyelt kérdés

Előző kérdésemnél nagyon elmentek anyagi irányba a válaszolók,NEM ezek érdekelnek hanem a gyakorlati, mindennapi dolgok.

50pluszos férfiről lenne szó akivel élnék.



2021. ápr. 13. 12:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10 Nos a barátaitól én is tartok, most ugye a Covid miatt nem voltak nagy baráti bulik stb, de ha lesz lehet furcsán fogom érezni magam. De ahogy elmondta nem ő az egyetlen a társaságban akinek fiatalabb párja van.
2021. ápr. 13. 13:46
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ember biológiai kora nem egyezik meg feltétlenül a szocializációs vagy mentális korával.

Én a kortársaimtól kaptam hülyét, a fiatal pasim fiatal barátaitól, az osztálytársaimtól, a korombeliektől és én nem is érdekeltem őket igazából.

A férjem idősebb, és mégis én vagyok lassúbb, konzervatívabb, a baráti köre pedig érdeklődő volt mindig miután a korom miatti sokkhatás elmúlt.

2021. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
20%
hát figyelj, csak a jövődet cseszed el
2021. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Mindig csak egy jöttment leszel. Ha ő megszokta 30 év alatt, hogy hol kell tartani az imgyombingyomot, meg hogyan kell tisztítani a tutálibemálibét, akkor az csak úgy jó, és neked is úgy kell csinálnod.


Kevésbé szeret majd új dolgokat kipróbálni, szívesebben foglalkozik a saját dolgaival.


Ha szeretnél valamit kipróbálni kettesben, azt nem fogod, mert ő már próbálta. Szóval vagy csinálsz dolgokat egyedül, vagy nem csinálsz egyáltalán. Ki fogsz maradni élményekből.


Előnye az, hogy van bejáratott mosógép szerelője/ cipésze/ fogorvosa, stb, neked nem kell saját szolgáltatók keresésével szenvedni.

2021. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14 Értem a gondolatmenetet de most ez mindig megvan ha új kapcsolatot kezd valaki vagy elválik vagy ha több évet volt valakivel.

De nem mondja azt, hogy már sz.xeltem az exnejemmel xy helyen, akkor már velem nem.

A szolgáltatókkal kapcsolatban meg másokkal kapcsolatban igaz lehet, kb nincs olyan akit ne ismerne a városban , én csak kapkodom a fejem néha.

2021. ápr. 13. 14:28
 16/16 anonim ***** válasza:
89%

#14

Hangosan felnevettem, mert tényleg oda kell helyezni az ingyombingyomot nálunk is, na de mikor fiatal férjem volt és frissen szült anyaként éppen a padlót csuszatoltm gátsebbel, tejes mellekkel, ő hazajött és délcegen megmutogatta, hogy szerinte hogyan kell felmosni :D, hát ennyit az együttélés dinamikájáról.

Összegzés: minden korosztály rigolyás a maga módján.

2021. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!