Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Oda kellene költöznöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda kellene költöznöm?

Figyelt kérdés

Együtt élünk a párommal, fiatalok vagyunk, én 21 ő 23. Egyelőre a párom nagymamájának a házában vagyunk, én 2 hónapja költöztem ide faluról ebbe a távoli városba, szóval ez ilyen kényszermegoldás egyelőre, hogy együtt lehessünk.

Mindketten szeretnénk, ha úgymond saját lakásunk lenne, én személy szerint nem szeretek más házában, másokkal együtt élni. Én csak a párommal akarok együtt lakni csakis ketten egy albérletben. Mindketten dolgozunk, de nehéz így is egy albit fenntartani.

A helyzet most az, hogy a páromnak van egy lánytestvére, ő 22 éves, de neki már férje van és egy 1 éves kisfia, plusz még terhes is. Ő nem dolgozik, a férje dolgozik. És a lány férjének olyan ötlete támadt, hogy költözzünk mi a párommal és ők a gyerekekkel egy nagyobb albérletbe, mert ha mi hárman dolgozunk akkor könnyebben megélnénk. Én egyáltalán nem akarok velük összeköltözni, de amúgy szeretem nagyon a sógornőjelöltem, de egyszerűen nem akarnék velük egy lakásban élni akkor sem ha nagy lakás, két kisbabának nem akarom a sírását hallgatni minden egyes percben, nem akarom a pisijüket hányásukat kerülgetni, meg úgy amúgysem akarom, hogy a lakásban amit fizetek ott kelljen még kerülgessek egy komplett családot. Én úgy nem tudnék nyugodtan élni. A páromnak viszont tetszik az ötlet, azt mondja segíteni akar a testvérének, meg, hogy minden jó lesz, mi külön fizetnénk a mi dolgainkat stb. Amikor mondtam neki, hogy nekem nem tetszik az ötlet akkor meg megvádol azzal, hogy én el akarom őt szakítani a családjától, stb. Pedig én csak nyugodtan akarok élni kettesben csakis vele, nem másokkal együtt, nekem már nincs kedvem alkalmazkodni senkihez sem. Ti mit tennétek a helyemben? Inkább fizetnétek többet az albiért, de nyugiban ketten a pároddal, vagy kevesebbet de még egy négyfős családot kerülgetnétek...



2021. máj. 19. 05:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Még véletlenül se költözz. Hisztis gyerekek, egy rakat házimunka, és bébiszitterkedhettek a pároddal.
2021. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nagyon szeretem a gyerekeket, de ez még nekem is sok lenne. A párod testvérének meg a férjének inkább függetlenedniük kéne, ők már egy család.
2021. máj. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Először is Te költöztél hozzá a mama házába, hogy együtt élhessetek. Most újabb ötlete, ami tőled még nagyobb alkalmazkodást, lemondást követel és még te vagy a fekete bárány. Ne már... Véletlenül se.
2021. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagy frászok a “sógorék”. Konkrétan pénzt spórolnának a lakhatáson és lenne ingyen bébiszitterük is két személyben. Ez nektek sehol nem éri meg, nekik meg ezer ponton. Ebből tudod mi lenne? “Jaj Julcsi te ma nem dolgozol ugye, akkor vigyáz már Kálmánkára, köszi, puszi. “ Semmi életed nem lenne mellettük, a nappaliba egy filmet nem tudnál nyugodtan megnézni. Jó nagy madár a párod ha ezt nem látja, csak ki akarnak titeket használni.
2021. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben maximum, és nagyon maximum ikerházba költöznék velük össze, de csak akkor, ha tényleg szinte testvéri a kapcsolat. Lakásba semmiképp! A lánytesóék gondolom most anyagilag szarban vannak, mert jön az új gyerek, és nincs pénz az albérletre, ezért akarnak összebútorozni veletek. De az már úgy hat ember lenne basszus, a babákat is beleszámolva, kész rémálom. A párod is megéri a pénzét amúgy, hogy egyből azzal vádol: el akarod szakítani őt a családjától. Hát akkor menjen, költözzön velük össze nyugodtan, viszontlátásra.
2021. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem mennék velük. Már az is egy intő jel, hogy a párodnak tetszik az ötlet. Vagy nem érzi komolynak a dolgot köztetek, vagy nem akar még felnőni. Én jól átgondolnám ennek a kapcsolatnak a létjogosultságát is..
2021. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Igen, cigányok vagyunk, de én teljesen más környezetben nőttem fel, nekem testvéreim sincsenek. Párom is más személyiség mint a testvére, de ő csak azt tartja szem előtt, hogy olcsóbban jönnénk ki. Más nem érdekli. De szerintem le fogom tudni beszélni, rám fog hallgatni úgyis. Köszi a válaszokat!
2021. máj. 19. 21:42
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogod, kezdheted tanulni hogyan kell bufiztetni a babat:D
2021. máj. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mekkora a nagymama háza, én inkább abba a házba költöznék össze velük. Egy olyan házba, ahol jól el lehet szeparálódni, de egy lakásba semmiképpen. Még a párommal sem mennék lakásba, ha házban is élhetek, mindegy, hogy ott van-e a nagymama vagy nincs. Ha elég nagy a ház, akkor nyugodtan ott lehet. Semmi jó nem lesz abból, ha a pároddal külön mész egy albérletbe, később, ha jön a baba, csak jobb lesz, ha ott van a nagymama segítségnek. Meg egy kertes házban élni egészen más dolog lehet.
2021. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kizárt, azért akarják, hogy eltartsd a csaj lusta sggét, plusz rád lehessen passzintani a kölyköket.
2021. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!