Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tegnap volt egy furcsa telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt egy furcsa telefonja, ma pedig nem jott haza. Mit jelenthet mindez?

Figyelt kérdés

A telefonjat mindig kihangositva veszi fel, mert szerinte artalmas a sugarzas az agynak. Tegnap viszont a fulehez tette es lathatoan roviden be akarta fejezni (majd megbeszeljuk, majd kesobb - mondta) Felajanlottam, hogy kimegyek, de le is tette. Rakerdeztem, hogy mi volt az a titkos dolog, de nem valaszolt.

Ma elment az anyjahoz. Par orat szokott csak ott lenni, delutan kuldott egy uzenetet, hogy csak keson jon, azutan meg egyet, hogy ott is alszik.

Nem hiszem, hogy megcsal, de miert nem mondja el mit csinal?

Engem azon is szamon szokott kerni, hogy miert megyek ki a nappalibol...


2021. jún. 6. 20:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
90% hogy megcsal.
2021. jún. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
Az anyja adott esetben összejátszhat vele erre érdemes számítani.
2021. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Tudtam hogy nem megcsal: az öccse új autót vett és azt próbálgatták, azért nem jött haza.


A telefonra nincs magyarázat, valószínűleg valamit szégyel előttem.

2021. jún. 7. 13:13
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣

aha.

2021. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes köztetek a kommunikáció mindenesetre...
2021. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit alibi szagú én jobban figyelnék ezentúl most nyilván az öccse vagy az anyja nem buktatja le direktben.
2021. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az öccse falaz neki. Erre is számítani kellene.
2021. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért aludt ott, mert a tesója vett egy autót? Ha házat vesz a tesója, akkor egy hétig nem megy haza?

Naiv vagy. Furcsa telefon, majd pont a tesójáéknál héderel.. Hát persze. Remélem, gyereket is akarsz ennek a csodaembernek csinálni.

2021. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a dologból?
2023. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
A mai napig együtt vagyunk. nem csalt meg :)
2023. júl. 21. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!