Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez bevállalható, vagy lehúzás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bevállalható, vagy lehúzás?

Figyelt kérdés

Több éve külföldön élek és egyik ilyen hazalátogatásom során megismertem egy pasit, akivel több idöt töltöttem és végül hazautaztam.

Párszor volt nálam azóta, azt mondja kiköltözne hozzám, úgysincs most stabil munkahelye, se semmije kb.

Ebben az országban ahol lakom alap a nyelvtudás, anélkul nem alkalmazzák. Semmilyen nyelvet nem beszél.

Amíg a nyelvet megtanulja, legalább egy év. Én kéne tartsam, mit szépítsük, ami öt nem hozza zavarba, szerinte ennyit tehetek a kapcsolatért, úgyis van miböl.

Vélemények?



2021. jún. 13. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Te tudod 🤷‍♂️
2021. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk élősködőnek hívják. Aranyos, hogy őt nem zavarja, hogy eltartanád.
2021. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem keress egy normális pasit, biztos nem vennék egy ilyen lúzert a nyakamba.
2021. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, ezt meg kell kérdezned? Eltarthatod, mert van miből. Nálam ez a mondat egyből kukába teszi a pasit.
2021. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire kétségbe vagy esve, kérdező?
2021. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Eleve nem értem, miért nem ott ismerkedsz, ahol életvitelszerűen élsz (és akarsz élni a továbbiakban is), miért ott ahová évente pár hétre látogatsz haza.

Mintha nem akarnál normális kapcsolatot, tisztára úgy néz ki kívülről.

2021. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehát hazai pályán nem talált munkát és nem vitte semmire, de majd ott, ahol ő lesz az 1001-ik bevándorló majd lesz munkája. Mint a mesében.
2021. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez akkor férne bele, ha évek óta együtt lennénk, kapnék egy jó külföldi állásajánlatot, ezért ő is otthagyja a munkahelyét, hogy kiköltözzön velem, de vagy a nyelvet nem beszéli, vagy át kell képeznie magát, hogy jó munkát találjon. Ha az én fizetésemből így kényelmesen megélnénk, eltartanám 1-2 évig, ha közben tényleg tanul és viszi a háztartást. Hasznosabbnak tartanám, minthogy elmenjen valami műszakos melóba. De mondom, ezt csak egy hosszú kapcsolatban, ahol tudom, hogy a másik nem él vissza a bizalmammal és a helyzettel, és akkor tényleg tanul.

Erre a semmi kapcsolatra egy munkakerülővel biztosan nem.

2021. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos számolnod kell azzal, hogy nagy valószínűséggel amire most berendezkednétek, az egy állandósult helyzet lenne. Vagyis még évek múlva is te tartanád el. Nem hiszem, hogy ezt lehet úgy működtetni, hogy ne azt érezd, ki vagy használva. Sajnos általában az ilyen férfiak csak megélhetési forrásna tekintik a nőt, mellettük nőznek és kicsit sem igyekeznek kivenni a részüket semmiből. És emellett semmit nem is tud bedobni a közösbe, ugye írod, hogy nincs semmije.

Persze mindig vannak kivételek, talán ő az a ritka kivétel, aki megtáltosodik melletted és egy év múlva többet keres, mint te, és veled marad élete végéig. Biztis volt már ilyen is a világtörténelemben. Mi nők meg gyakran bízalmat szavazunk.... Ezt így előre nem fogod megtudni. Ha ő tényleg boldoggá tesz téged, ha mellette sugárzol és érzed, hogy szeret, becsül, óv, akkor talán egy próbát megér. Nem kell bebetonozni a helyzetet. Ha pár hét vagy hónap után úgy érzed, ez neked így nem jó, utilaput kötsz rá és kész. Felelősséget ne érezz iránta, amíg az ő felelősségét nem érzed. Neki nincs mit veszítenie, legfeljebb lesz egy külföldi kalandja. Gondold át....

2021. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
Le fog cserelni egy helyi csajra es eldob. Hukye vagy ha belemesz
2021. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!