Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez bevállalható, vagy lehúzás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bevállalható, vagy lehúzás?

Figyelt kérdés

Több éve külföldön élek és egyik ilyen hazalátogatásom során megismertem egy pasit, akivel több idöt töltöttem és végül hazautaztam.

Párszor volt nálam azóta, azt mondja kiköltözne hozzám, úgysincs most stabil munkahelye, se semmije kb.

Ebben az országban ahol lakom alap a nyelvtudás, anélkul nem alkalmazzák. Semmilyen nyelvet nem beszél.

Amíg a nyelvet megtanulja, legalább egy év. Én kéne tartsam, mit szépítsük, ami öt nem hozza zavarba, szerinte ennyit tehetek a kapcsolatért, úgyis van miböl.

Vélemények?



2021. jún. 13. 16:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Előbb tanulja szépen a nyelvet, ebben segíthetsz is neki, keressen magának ott egy munkát, és majd akkor költözzön ki, ha elkezd dolgozni.

Nyugodtan hivatkozz arra, hogy nem érzed ezt a kapcsolatot elég biztosnak. Előbb bizonyítson, hogy hajlandó tenni a közös életért. Addig türelem.

Angolból 3 hónap intenzív tanulással megvan az A2, németből 6 hónap. Ezzel már el lehet helyezkedni, ha van szakmája. (Van neki?) Ha nincs, akkor minimum egy targoncás vizsgát meg egy c-s jogsit kaparjon össze mellé. Azzal nem hal éhen sehol.

2021. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Tanulja meg a nyelvet még itthon. Majd ha már megy és fontos nekem, akkor esetleg belemennék úgy, hogy segítek neki állást keresni kint. Node ha egy pillanatig is azt látom, hogy nem aktivizálja magát, ki is raknám...

Igazából az, hogy egy ilyen "megteheted" mondatot elenged, nekem elég árulkodó lenne ahhoz, hogy ne akarjam magam mellett tudni. Milyen férfi mond ilyet?

2021. jún. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Soha. Legalabb mar az elejen kiderult. Egy normalis ferfivel epp az szokott lenni a baj, hogy ha szivesen segitene az ember, akkor sem akarja elfogadni.

Hany ilyet lattam, hazassagban is. Apos villajaba cuccolt, apos kocsijat vezette, apos vitte vakaciozni, es teljesen nyugodtan jol vette. Valasnal lelepesi lakast kovetelt.

2021. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős...
2021. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha neadjisten elveszíted a munkádat ki fog állítani a sarokra, hogy akkor úgy tartsd el.
2021. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs annyi megtakarítása, hogy pár hónapig ellegyen? Nem véletlen.
2021. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem belefért: Kaptam Németországban egy állásajánlatot 2 évre (a cég küldött ki, akiknek itthon dolgoztam). Férjem nem beszélte a nyelvet, de természetesen együtt mentünk ki, és megbeszéltük, hogy fél évig tanulja a nyelvet, és mellette "otthon" lesz, tehát a készre megyek haza (főzés, takarítás, minden készen lesz). Kellett is, fárasztó (agyilag) munka volt nekem.

Fél év után férjem is talált munkát.

Szóval belefért, de a férjemmel, nem egy random pasival.

2021. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nincs stabil munkahely akkor ráér nyelvet tanulni, fél -1 év alatt alapszinten meg lehet tanulni bármilyen nyelvet(nem kell irodalmi szinten, csak hogy boldoguljon). Majd akkor kimegy. Amúgy ha itthon nem talál munkát, akkor nagyon nem is akar. Amúgy nagyon gyanús a férfi, nem bíznék benne. Bizonyítson.
2021. jún. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!