Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, hogy a párom azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom azért nem kísér el egy esküvőre, mert nem lesz a kedvenc alkoholja felszolgálva?

Figyelt kérdés
Az egyik közeli barátnőmnek lesz esküvője, ahova mindketten hivatalosak vagyunk. Azt mondta a párom, hogy nem igaz mennyire igénytelen az ifjú pár, ha nem gondolnak arra, minden piából kéne nem csak sör, bor,pálinka. Whiskey, vodka stb más alkoholok is kellenének oda. Emiatt ő nagyon nem akar elkísérni engem, pedig a párom,az ifjú párt is ismeri akik házasodni fognak.

2021. júl. 14. 08:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Tuskó módon kifogás. Bunkóság amit csinál. Amúgy ennyire fontos neki az alkohol?
2021. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Kifogás az, ha mentséget talál és más okból nem megy, pl meg kell etetnie a kutyát meg ilyenek. Ő a párt hibáztatja, mert nem ütik meg nála a színvonalat, EZÉRT nem akar elmenni! Ez NEM kifogás, hanem rosszindulat, nagyon hamar ki kell dobni az önző sznob seggfejet. És le van írva, hogy ISMERI a párt!
2021. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
19%

"És le van írva, hogy ISMERI a párt!"

Hol...?

Az van leírva, hogy a kérdező közeli barátnője a pár egyik tagja. Nekem van olyan közeli barátnőm, akit nem ismeri a párom (egyszer találkoztak, futólag).

De ettől függetlenül nem védeni akarom a kérdező párját, mert valóban tahónak tűnik így elsőre. Meg sem fordul a fejében, hogy elkísérje a párját, akinek ez fontos, hanem jön a kifogás és a bunkózás, hogy nincs pia. Vicc..

2021. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, bocsi 12-es igazad van. Lejjebb írja, hogy ismeri a párt.

Szóval sztornó.

2021. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

A pár női tagjával én több évig jártam egy suliba és tovább tanulni is együtt kezdtünk el. A pár férfi tagjával pedig együtt is dolgozott egy darabig az én párom. Tehát mindenki ismer mindenkit. A párom egyik lánybarátja esküvőjére pedig én elkísértem a páromat,akit olyan nagyon nem ismertem, így joggal gondoltam, hogy legalább egy esküvőre ő is el kísér. Főleg, hogy legalább olyanékra hívtam el akiket ismer. Igaz tényleg silány a frissítők felhozatala, bor, sör, pálinka. Igazi magyaros, másokra nem gondoltak, akik például a vodkát szeretik vagy a whiskyt.

Először nem gondoltam normálisnak, hogy fel volt háborodva ezen, de ahogy mások hozzá szóltak a kérdéshez elgondolkodtató, tényleg fura. Az is igaz, hogy nem illik a pia miatt menni csak, hisz ez a nap nem rólunk szól és azért akarunk menni mert ismerjük, szeretjük őket. Kitalaltuk, hogy viszünk mi piát páromnak és kész. Köszönöm a sok hozzá szólást! Mindenkit felpontozok aki hozzaszolt.

2021. júl. 14. 15:59
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kapcsolat nem is kérdés,hogy elkísére ha tetszik neki ha nem
2021. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És ha olyan esküvő lenne, ahol nincs alkohol? Akkor el sem mentek, mert nincs pia? (mondjuk fura,de hallottam már ilyenről). Amúgy egy nap vagy egy bulit nem lehet kibírni alkohol nélkül? Nekem ez a fura. Ha nincs ami ízlik, nem iszom és kész. Lehet ám alkohol nélkül is élni.
2021. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!